ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

DIY Fashion Design چیست ؟

۷۸۸۴۵۸۱۱۴۸e30ccb73a24dfa45b62e09
خودت انجام بده (Do it yourself or DIY) اصطلاحی است که از دهه ۱۹۵۰ میلادی در برخی کشورهای غربی به ویژه ایلات متحده امریکا رواج پیدا کرد و معنای آن تعمیر، اصلاح، ساختن و یا انجام برخی کارهای فنی در خانه یا بیرون از خانه بدون کمک خواستن از متخصصان و استادکاران آن رشته است.

.

 

امروزه در کشورهای یاد شده این شیوه رواج گسترده‌ای یافته‌است و رشته‌های گوناگونی را – بجز کارهایی که به دلیل حساسیت، تنها کارآزمودگان مجاز به انجام آن هستند – شامل می‌شود.
در این روش علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و مصرف مواد اولیه، باعث پرورش استعدادهای فنی و پر شدن اوقات فراغت نیز می‌گردد.

DIY مخفف Do It Yourself  (خودت انجام بده)  است … توی دنیای مد و فشن   یکی از شاخه های اصلی شده که هر کسی مایل به انجامش میباشد و حالا که رکود اقتصادی توی جهان همه رو گرفتار کرده  مردم ترجیح میدن خودشون از پس  مشکلاتشون بر بیان تا اینکه منتظر  وضعیت مناسب بمونن…. !

دنیای مد همیشه به شیکی و الگانس بودن و تجمل مشهورو معروف است و کمتر از اون چیزی برای گفتن نداشته ولی یا به وجود اومدن DIY   تقریبا مد و فشن بیشتر در دسترس عموم قرار گرفته تا همه از هر قشری بتونن از مد و تنوع اون به خوبی استفاده کنن .

در DIY  هر تغییر و تنوع و نو اوری امکان پذیره … DIY  توی خیلی  از دانشگاه ها تدریس میشه تا دانشجو ها بتونن با امکانات و هزینه بسیار پایین در دنیای مد و فشن  بدرخشند.

مطمئن هستم همه یه وقتایی دست به همچین کارهایی زدیم و از وسایل معمولی و یا دست دوم چیزای نو و تازه و زیبایی خلق کردیم  .(Cafetrend)

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .