ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۷ ایده جذاب و غافلگیرکننده برای روز ولنتاین

koshaly.com_5005

روز ولنتاین برای همه ی ما روزی خاطره انگیز و سرشار از عشق، شکلات و هدیه است! شاید تا به حال کارهای مختلفی را برای سورپرایز کردن عشقتان در روز ولنتاین انجام داده باشید، مثلا اینکه او را به یک رستوران دعوت کرده اید، خانه را از قبل برای ورودش تزئین کرده اید یا اینکه به پیروی از دیگران با خرید بسته ای شکلات و یک خرس بزرگ پشمالو، روز ولنتاین را به او تبریک گفته اید! البته همه ی این ها خوب است، اما اگر می خواهید روزی خاص و به یاد ماندنی را با عشقتان بسازید، در اینجا ۷ ایده جذاب روز ولنتاین را برایتان آورده ایم که با انجام آن ها می توانید این تاریخ و عشقتان را ابدی کنید.

یک ماشین اسپرت گران قیمت اجاره کنید

۱- یک ماشین اسپرت گران قیمت اجاره کنید

اگر شما و عشقتان دوستدار هیجان و ماجراجویی هستید، این پیشنهاد را از دست ندهید. حتی اگر توانایی داشتن یک زندگی لاکچری را ندارید، ساختن این زندگی برای یک روز ولنتاین ممکن و شدنی است. از هزینه کردن نترسید! روز ولنتاین با تمام روزهای دیگر شما باید متفاوت باشد. با عشقتان جاده ها را دور بزنید و از شتاب و سرعت لذت ببرید.

روز ولنتاین فقط خودتان دو نفر کنار هم باشید

۲- روز ولنتاین فقط خودتان دو نفر کنار هم باشید

بسیاری از اوقات، درگیری های روزانه معمولا به ما این اجازه را نمی دهند که آن طور که دوست داریم زندگی کنیم و گاهی حواسمان حتی از عشق زندگیمان دور می شود. روز ولنتاین، زمان مناسبی است تا به او ثابت کنیم که هنوز هم با وجود تمام مسائل، زندگی را در کنار او دوست داریم.

درها را قفل کرده، تلفن ها را خاموش کنید و دور از دسترس قرار دهید تا تمام حواستان در روز ولنتاین، برای همسرتان باشد. خانه را مرتب کرده و اتاق خواب را به شکل رمانتیکی تزئین کنید، عود روشن کرده و شام مورد علاقه او را بپزید. با هم از زندگی عاشقانه تان صحبت کرده و خاطره هایی شیرین تعریف کنید. برای آخر شب نیز پیشنهاد ما به شما این است که فیلم مورد علاقه همسرتان را تماشا کنید تا آخرین اتفاق روز ولنتاین هم جذاب و خاطره انگیز باشد.

ایده جذاب دیگر برای روز ولنتاین، بازسازی خاطره روز اول آشنایی است

۳- ایده جذاب دیگر برای روز ولنتاین، بازسازی خاطره روز اول آشنایی است

بازسازی خاطره ها به حافظه ای قوی نیاز دارد، اما قطعا ارزشمند است! با عشقتان، همان لباس های آن روز را پوشیده و در خیابانی که یکدیگر را برای اولین بار دیدید، قدم بزنید و در اولین رستورانی که با یکدیگر شام خوردید، باز هم خاطره بسازید! این کار، روز ولنتاین شما را جذاب و به یاد ماندنی خواهد کرد.

۴- استراحت کنید، همین!

اگر شما و همسرتان هر دو شاغل هستید و روزانه نمی توانید زیاد یکدیگر را ببینید، پیشنهاد ما به شما این است که روز ولنتاین را به خودتان مرخصی داده و در منزل کنار یکدیگر استراحت کنید! می توانید کتاب مورد علاقه تان را بخرید و برای او بخوانید. به همین سادگی از کنار یکدیگر بودن در روز ولنتاین لذت ببرید.

آتش بازی هم ایده جذاب و غافلگیر کننده ای است!

۵- آتش بازی هم ایده جذاب و غافلگیر کننده ای است!

جایی خارج از شهر، چند تکه چوب جمع کرده و آتش درست کنید و سپس تمام شب را با همسرتان در کنار گرمای آتش به عشق سپری کنید. شاید این کار برای روز ولنتاین ساده به نظر برسد، اما صمیمیت و خاص بودن فضا، قطعا آن را برایتان خاص و دوست داشتنی خواهد کرد.
سیب زمینی هایی را زیر خاکستر داغ آتش قرار دهید تا برای شام سیب زمینی تنوی داشته باشید! اگر بتوانید این فضا را کنار ساحل آماده کنید، فوق العاده است.

 تهیه شکلات و کیک برای روز ولنتاین

۶- طرز تهیه شکلات را یاد بگیرید

به جای خریدن شکلات های گران قیمت برای روز ولنتاین، از حالا به دنبال آموزش های تهیه انواع شکلات در خانه باشید. شکلات هایی که با طعم و شکل دلخواه خودتان تهیه شود، قطعا برای عشقتان با ارزش تر خواهد بود؛ ضمن اینکه می توانید از این شکلات ها برای تزئین توت فرنگی و کیک روز ولنتاین هم استفاده کنید.

با هم برقصید

۷- با هم برقصید

منظور ما از رقص، رقص معمولی نیست! کوشالی به شما پیشنهاد می کند که برای داشتن روز ولنتاین خاص، از حالا به دنبال یادگیری رقص های رمانتیکی مثل سالسا یا تانگو باشید تا خاطره ای عاشقانه برایتان رقم بخورد. انتخاب آهنگ رمانتیک را فراموش نکنید.

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *