ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۶ نکته طلایی برای خرید عطر و ادکلون

koshaly_0081

خرید ادکلون و عطر هم مثل خرید دیگر لوازم قوانین خاص خود را دارد و برای بعضی از افراد واقعا کار دشواری است. اگر اولین بار است که می خواهید عطر یا ادکلون بخرید یا مردد هستید که چطور یک عطر یا ادکلون خوب را انتخاب کنید، حتما این مطلب کوشالی را تا انتها بخوانید تا بهترین خرید عطر یا ادکلون عمرتان را داشته باشید!

 

بعضی ها می گویند که هیچ کاری سخت تر از خرید ادکلون نیست! این که در فروشگاه های بزرگ و زیادی بروید و بخواهید از بین رایحه ها و برندهای مختلف یکی را برگزینید، واقعا کار مشکلی است. برای خرید ادکلون، فروشنده آن ها را یکی پس از دیگری برای شما تست می کند و حتی شما تفاوت بین آن ها را متوجه نمی شوید. و همچنان بین صدها نام و برند سردرگم می مانید.

 

به همین دلیل، ما مطلبی را برایتان آماده کرده ایم تا با خواندن آن بتوانید به راحتی بهترین خرید ادکلون عمرتان را انجام دهید، حتی اگر تا به حال این کار را نکرده باشید. پس نکات را در ادامه به دقت بخوانید و از این پس در خریدهایتان استفاده کنید.

۱- با تمام حواس به خرید بروید!

ما در طول زمان زیادی را با بوی ادکلون می گذرانیم و بنابراین در زمان خرید ادکلون باید حواسمان را خیلی جمع کنیم. عطر و ادکلون احساس است، عشق و لذت است و سرشار از خاطره. شما باید با تمام وجودتان با رایحه ی ادکلون ارتباط برقرار کنید تا بتوانید در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید عطر و ادکلون

درضمن هنگام خرید ادکلون به این مسئله هم توجه نمایید که بوی ادکلون شما باید به دیگران احساس خوبی را منتقل نماید. هر بو و رایحه قصه ای برای گفتن و خاطره ای در دل خود دارد. پس این بار که برای خرید ادکلون به فروشگاهی رفتید، به شیشه هایی نزدیک شوید که برایتان جذاب تر هستند و سپس یکی پس از دیگری با تمام حواس آن ها را تست نمایید تا در نهایت بهترین آن ها را انتخاب کنید.

۲- به دنبال برندهای کوچکتر بروید

برندهای بزرگ مقادیر زیادی پول را صرف تبلیغات و بازاریابی خود می کنند و بنابراین در نهایت هزینه ای که شما برای یک خرید ادکلون برند می کنید، بسیار بیشتر از یک ادکلون معمولی تر است. توصیه کوشالی به شما این است که برای خرید ادکلون خوب و با دوام، به دنبال برندی باشید که از مواد طبیعی و خام استفاده می کند و در این کار متخصص است. در هنگام خرید ادکلون، نام و برندهایی که صرفا شهرت بیشتری دارند نباید حواس شما را پرت کنند.

۳- آن را روی پوستتان تست کنید

جالب است بدانید که پوست هر شخص منحصر به فرد می باشد و زمانی که هنگام خرید ادکلون، آن را روی پوستتان تست می کنید احتمالا بویی متفاوت با بوی شیشه را به شما نشان می دهد. جالب است بدانید که اگر ما ۴۰ نفر را داشته باشیم و یک ادکلون را برای همه شان تست کنیم، مطمئن باشید که ۴۰ بوی متفاوت را استشمام خواهیم کرد! بنابراین مهم است که در خرید ادکلون خوب به این نکته هم توجه کنید تا رایحه دقیقا مناسب شما باشد.

در ادامه بخوانید : ۱۰ عطر مردانه مورد علاقه بازیگران معروف هالیوود

۴- تنهایی به خرید ادکلون نروید

زمانی که به خرید ادکلون مردانه می روید، وجود و نظر یک خانم ضروری است! چرا که عطر و رایحه راهی برای ارتباط است و تنها جنس های مخالف هستند که می توانند این عطرهای خاص را طوری که واقعا هستند، استشمام نمایند. در این زمینه از کسی کمک بگیرید که سررشته ی خوبی در خرید ادکلون دارد.

راهنمای خرید عطر و ادکلون

۵- اگر در خرید ادکلون مردد هستید

به دنبال رایحه های ساده و تازه باشید. بویی که قابل تشخیص باشد مثل بوی مرکبات، چوب، گل و … . ادکلون هایی که پیچیده هستند و از چندین اسانس مختلف تشکیل شده اند، کار شما را سخت خواهند کرد. پس توصیه کوشالی به شما این است که در خرید اولتان ادکلونی با عطر و بوی ساده انتخاب کنید.

۶- از علایقتان کمک بگیرید!

اگر به بوی خوراکی یا شیء خاصی علاقه دارید، در خرید ادکلون نیز از آن کمک بگیرید. مثلا اگر طرفدار غذاهای تند هستید، ادکلونی بگیرید که بویی قوی و تند دارد. یا اگر عاشق گل ها هستید، در خرید ادکلون به نمونه هایی توجه کنید که بوی گل در آن ها غالب است. به این ترتیب به راحتی می توانید سلیقه تان را در خرید ادکلون شناسایی کنید.

 

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .