ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۰ مدل تاتو مچ دست ساده و معانی آن ها

koshaly_0098

تاتو زدن از مواردی است که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند و خصوصا تاتو مچ دست در بین آقایان طرفدار زیادی دارد. حتی اگر تا به حال این کار را امتحان نکرده اید، این مطلب می تواند جرقه ای برای شما باشد! در این مطلب کوشالی بهترین مدل های تاتو مچ دست را برایتان آورده است تا از آن ها الهام بگیرید.

۱۰ مدل تاتو مچ دست ساده و معانی آن ها

تاتو زدن روشی بوده است که از باستان برای بیان مفاهیم عمیق و مهم استفاده می شده است و همانطور که ما امروزه می بینیم، هر تاتو معنی خاصی در خود دارد. تاتو مچ دست یکی از جذاب ترین و انعطاف پذیرترین تاتوهایی است که می توانید برای خودتان انتخاب کنید، مخصوصا اگر برای اولین بار است که تصمیم به تاتو زدن گرفته اید.

مدل تاتو مچ دست مردانه و معانی آن ها

تاتو مچ دست به سادگی زیر آستین پنهان می شود و در زمان مناسب هم به راحتی قابل نمایش است. می توانید یک عبارت کوتاه، یک سمبل، طرحی ظریف یا اسم شخصی را بر مچ دستتان حک کنید، یا اینکه اگر طرفدار پر و پا قرص تاتو هستید، ما مدل های پیچیده و جذاب زیادی را هم برایتان آورده ایم.

مدل های تاتو را در ادامه ببینید تا بهترین نوع آن را برای خودتان انتخاب کنید. در ضمن ما در مورد هر کدام از مدل های تاتو مچ دست، توضیحاتی را داده ایم که به شما کمک زیادی خواهد کرد.

۱- تاتو مچ دست کوچک

تاتو مچ دست کوچک
تاتو مچ دست کوچک
تاتو مچ دست کوچک
تاتو مچ دست کوچک

به دلیل اینکه مچ دست از نقاط ظریف بدن است، ما به شما پیشنهاد می کنیم که طرح ساده ای را انتخاب کنید تا بیشتر خودش را نمایش دهد. علاوه بر این، تاتو مچ دست کوچک سریع تر هم تمام می شود و بنابراین کمتر درد خواهید کشید! بسیاری از افراد ترجیح می دهندکه تاتو مچ دست، معنی خاصی داشته باشد؛ چرا که در هر زمان قابل مشاهده است. بعضی دیگر هم دوست دارند که سمبلی از عشق، جمله ای از یک فیلم یا بیتی از یک شعر را روی مچ دستشان حک کنند.

۲- تاتو رز

تاتو رز
تاتو رز

تاتو رز

تاتو مچ دست رز، طرحی کلاسیک است که در زمان های مختلف از تاریخ معانی متفاوتی داشته است. قبلا تاتو رز نمایانگر عشق ابدی بوده است اما امروزه بیشتر به خود زندگی اشاره می کند. گل سمبل زیبایی است، در حالیکه خارهای آن درد و رنج جذایی ناپذیر زندگی را نشان می دهند.

تاتو مچ دست رز را به مردانی پیشنهاد می دهیم که طرفدار طرح های هنری هستند و در روزهای سخت زندگی، همیشه مقاوم بوده اند.

 

۳- تاتو صلیب

تاتو صلیب
تاتو صلیب

برای مردانی که مسیحی هستند، تاتو مچ دست صلیب یکی از محبوب ترین تاتوهاست. البته حتی اگر مسیحی نیز نباشید، می توانید این تاتو را بزنید، چرا که معانی عمیق و نهفته زیادی در خود دارد. بسته به اینکه طرفدار چه طرحی باشید، می توانید این تاتو مچ دست به به شکل های مختلفی بزنید و از آن لذت ببرید.

۴- تاتو مچ دست اسم

تاتو مچ دست اسم
تاتو مچ دست اسم

مچ دست شما یکی از بهترین محل ها برای نوشتن اسم هاست، چرا که روی شاهرگ شما قرار دارد و نشان دهنده ی اهمیت بالای فرد مورد نظر برای شماست. بنابراین، اسم باید برای فردی باشد که بیشترین دلبستگی را با او دارید، مثلا همسر، فرزند، مادر، پدر و … .

در ادامه بخوانید : دنیل فاکس مدل،فشن بلاگر و ورزشکار محبوب آلمانی

۵- تاتو سمبل بی نهایت

تاتو سمبل بی نهایت
تاتو سمبل بی نهایت

سمبل بی نهایت یکی از محبوب ترین تاتوهایی است که افراد اعم از دختر و پسر برای خود انتخاب می کنند. اما بهترین محل برای زدن آن، تاتو مچ دست است، چرا که همیشه قابل نمایش بوده و نشان دهنده ی وجود خودتان است.

همچنین این تاتو مچ دست زیبا را می توانید با عشقتان بزنید تا نشان دهنده ی پیوند عمیق بینتان تا بی نهایت باشد!

۶- تاتو مچ دست طرح پر

تاتو مچ دست طرح پر
تاتو مچ دست طرح پر

علامت های پرنده و پر نشان دهنده ی آزادی در زندگی هستند. تاتو مچ دست پر، نشان می دهد که فرد همواره در زندگی آزادانه به دنبال امید و اشتیاق است و از چیزی پروا ندارد. در فرهنگ امریکای لاتین، پر نشان دهنده ی خود مراقبتی بوده است. پس اگر به فلسفه تاتو مچ دست پر علاقمند هستید، می توانید طرح آن را برای خودتان انتخاب کنید.

۷- تاتو مچ دست دستبند

تاتو مچ دست دستبند
تاتو مچ دست دستبند

تاتو مچ دستبند که به اسم های تاتو مچ بند یا دستبند تاتو هم شناخته می شود، برای آقایانی مناسب است که طرفدار سادگی هستند. البته این تاتو، بسته به تعداد خطوط و ضخامت هر یک، معانی متفاوتی برای هر شخص دارد و مثل دیگر مدل های تاتو مچ دست، فلسفه ای در آن نهفته است.

۸- تاتو مچ دست نقطه ویرگول

تاتو مچ دست نقطه ویرگول
تاتو مچ دست نقطه ویرگول

تاتو طرح نقطه ویرگول مفهوم سخت و تلخی را در بر دارد و معمولا کسانی این تاتو را می زنند که از خودکشی یا یک شکست بزرگ احساسی جان سالم به در برده اند. درواقع، در نویسندگی هم نقطه ویرگول زمانی استفاده می شود که نویسنده می خواهد جمله را به پایان برساند اما آن را ادامه می دهد. بسیاری از کسانی که تاتو مچ دست نقطه ویرگول دارند، روی مچشان جای زخم هم دیده می شود که حاکی از گذشته ی تلخ آن هاست.

در ادامه بخوانید : استایل مورد علاقه تان را یافتید؟! پس به آن پایبند باشید

۹- تاتو طرح تاج

تاتو طرح تاج
تاتو طرح تاج

هر مردی دوست دارد که در زندگیش مثل یک پادشاه پرقدرت باشد و تاتو مچ دست تاج این مفهوم را می رساند! تاج همیشه نماد قدرت، افتخار و غرور بوده است و به همین دلیل مچ دست از بهترین محل هایی است که می توانید این تاتو را بزنید تا همیشه به خودتان یادآوری کنید که در زندگی می بایست قوی و محکم باشید.

۱۰- تاتو مچ دست لنگر

تاتو مچ دست لنگر
تاتو مچ دست لنگر

لنگر یکی دیگر از طرح های سنتی و کلاسیک تاتو است که نماد وطن و امنیت می باشد. این تاتو مچ دست جذاب را به کسانی پیشنهاد می کنیم که دائم در سفر هستند و دوست دارند که همیشه نمادی از وطن و محل زندگی را با خود به همراه داشته باشند.

 

مدل تاتو مچ دست مردانه و معانی آن ها

مدل تاتو مچ دست مردانه و معانی آن ها

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .