ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۹ شخصیت خوش استایل بازی های کامپیوتری

۹f1687b36272682d88ef7d3481444c51

دنیای بازی کنندگان و مد همیشه یک هدف را پیش روی نداشتند. بسیاری از بازی کننده‌ها کسانی هستند که از هفته مد پاریس و راه روهای مد آن چشم پوشیده‌اند و به دنبال قهرمانی در دنیای مجازی گشته‌اند

.

و عده هم نتوانسته‌اند از بوی خوش اسپری‌ها و همچنین طرفداری از بازی‌های کامپیوتری دست بردارند وعاشق هر دو انها مانده‌اند.

اما این دو یعنی صنعت مد و بازی از آنچه که فکر می‌کنید و تصور دارید که مخالف همدیگر باشند، به هم نزدیک‌تر هستند. همین امسال، لویس ویتون (Louis Vuitton)، از مدل‌های معروف دختر خودش استفاده نکرد و به جایان از یکی از شخصیت‌های بازی فاینال فانتزی (Final Fantasy XIII) در رونمایی از لباسهای فصل خودش استفاده کرد. در سال ۲۰۱۲ پرادا، به شخصیت‌های اصلی یک بازی مشابه لباس‌های خودش را پوشانده بود. معمولاً برندها به شخصیت‌هایی که در کنسول‌های ما روزی وجود داشتند هم رحم نمی‌کنند و می‌خواهند انها را هم به تصرف خودشان در بیاورند. در اینجا ما به ۹ شخصیت که بسیاری از شما، مخاطبان عزیز با آنها آشنایی داشته باشید را به عنوان سبک دارترین شخصیت‌ها در دنیای بازی‌های کامپیوتری به شما معرفی خواهیم کرد. 

شخصیت بازی فاینال فانتزی به نام طوفان – Squall Leonhart – Final Fantasy VIII

برای الگوی مناسب پرورش اندام، مرموز بودن، توانایی در شکست دادن غول‌های پایانی هر مرحله که گاها دو برابر خودتان باشد، می‌توانید به Squall Leonhart اعتماد کنید. او با وجود مشکلات درونی که با خودش داشت و همچنین غلیانات عاطفی‌اش همیشه بارانی خودش را تمیز و براق نگه می‌داشت. او این بارانی با خز سفید به همراه چرم مشکی را احتمالاً از یکی از مغازه‌های کانادایی خریده بود. با همان کت هزاران دشمن را شکست می‌داد و همیشه موسیقی پیروزی برای او نواخته می‌شد.

شخصیت بازی آنچارتد به نام ناتان درک – Nathan Drake – Uncharted ۳: Drake’s Deception

درک در بازی آنچارتد قبل از برونلو سوسینلی (Brunello Cucinelli) راه‌های مختلف و پر پیچ و خم ماجراجویی را اغاز کرده است. برونلو یکی از طراحان لباس است که معمولاً لباس‌های او در سبک ماجراجویی است. پیراهن قدیمی درک تنها شاهد ما برای حرفمان نیست ولی می‌توان گفت که یکی از نکات استادانه او در لباس‌هایش است همانند خود برونلو. همچنین باید به ساعت مربعی برونلو که یک کرنومتر برای محاسبه روزهای از دست رفته در صحرای گبی دارد و شال او شبیه به شال‌های چریکی است، اشاره کنیم.

گروه تورکز در بازی فاینال فانتزی – The Turks – Final Fantasy VII

چه کسی گفته است لباس‌های رسمی و اداری کسل کننده هستند؟ گروه توکرز، محافظان کت و شلواری شخصیت خبیث شین-را (Shin-ra) در بازی فاینال فانتزی، تمام الگوهای ما و تصورات ما از لباس‌های اداری را تبدیل به تصوری قدرتمند از کت و شلوارهای دهه هشتاد کرد. ولی کفش‌های بزرگ مشکی و همچنین کفش‌های چرمی که به پای دارند بر اساس آنچه که ما از غیر عادی بودن آنها تصور داشتیم، هماهنگی کافی را ندارد.

شخصیت بازی قاتل اجیر شده به نام مأمور ۴۷ – Agent ۴۷ – Hitman

با مأمور ۴۷، سازندگان قاتل اجیر شده، از جلیقه‌های نجات دور شدند و سبک ایتالیایی را به سمت قتل‌های به وسیله تفنگ اسنایپری تغییر دادند. تمامی چیزهایی که ما برای یک استایل می‌خواهیم بگوییم را مأمور ۴۷ دارد: کت و شلوار مشکی ه متناسب، پیراهن سفید به همراه یک کراوات قرمز رنگ، سه نکته‌ای است که یک قاتل حرفه‌ای را می‌تواند خوش تیپ هم نشان دهد. به زیبایی در کنار هم قرار داده شده‌اند.

شخصیت بازی GTA به نام تامی وستی – Tommy Vercetti – Grand Theft Auto: Vice City

این شخصیت و استایل او در دهه ۸۰ میلادی مورد ستایش قرار گرفته بود و هم اکنون در سال ۲۰۱۶ هم می‌توان از استایل او استفاده کنیم. یادمان نرود که بازی GTA یکی از بهترین بازی‌های تاریخ ما است. ولی این بهترین بودن فقط بخاطر محیط و نوع بازی آن نیست، سلطان مواد شهر Vice یک کمد لباس داشت که می‌توانست به خانه خودش برود و به دلخواهش هر لباسی بخواهد را بپوشد و دوباره به محیط بازی برگردد. می‌توانیم جمله معروف فرانکی در بازی ” ارام باش” را در لباس‌های تامی که پیراهن هاوایی، جین گشاد و یقه کوبایی گشاد مشاهده کنیم. این موارد به تنهایی شما را می‌توان به یاد روزهایی که مواد مخدر ارزان بود، بیاندازد.

شخصیت بازی مبارزان خیابانی به نام ریو – Ryu – Street Fighter

کریک گرین (Craig Green)! نماد خلاقیت! در این نوع بی نظیر! کمی صبر کنید. ریو بی شک یکی از نمادهای بازی مبارزان خیابانی و اصلی‌ترین شخصیتان نیز است. شخصیتی که ضربه پاهای او به قدری بود که سایه‌اش را می‌دیدیم و رد پای او در فشن لندن بیش از آن چیزی است که تصورش را دارید، بود. کریک گرین یکی از طراحان مد در انگلیس است. سراپا یک شخصیت را نمادی از ورزش کاراته کردن کار سختی است ولی شرکت کپکام (Capcom) توانست این کار را انجام دهد. کاری که تا سالها این شخصیت بدون تغییر باقی ماند و از ورژنی به ورژن قبل انتقال یافت. در یک کلام: هاداوکن! (حرکتی که دران ریو از خود گلوله‌ای نورانی پرتاب می‌کرد)

شخصیت بازی داستان آیس به نام فونیکس رایت – Phoenix Wright – Ace Attorney

داستان آیس یک مجموعه از اشتباهات در سیستم بازی، فیزیک بازی و تقاط ضعف و کاستی‌های عجیب و غریبی که در اوج داستان شکل می‌گرفتند، است. اما در مورد شخصیت اصلی بازی آقای فونیکس رایت و استایل او نظرتان چیست؟ او بیگناه است. در مورد حرکت‌هایی که شخصیت اصلی انجام می‌داد باید به فرهنگ مبارزان پر سر و صدای ژاپنی‌ها بازگردیم، البته آنها هیچ وقت نمی‌خواهد شخصیت اصلی خودشان به هیچ وجه شکست بخورد. اگر از این‌ها بگذریم باید بگوییم که استایل موهای وایت کمی دور از واقعیت بود ولی کراوات و جلیقه او می‌تواند یک الگو باشد.

شخصیت بازی لیگ افسانه‌ها به نام جیک دوبُنایر – Jayce Debonair – League of Legends

او یک رقاص باله نیست ولی مردی است که می‌تواند کت سفید به تن کند و یک پتک به دست بگیرد و به روی شانه خودش با همه دشمنان یک تنه بجنگد. جیک در بازی لیگ قهرمانان قرار است یک شخصیت مرگبار خاص باشد، ولی تلاش‌هایی که برای بهبود شخصیت او انجام شده است باعث شده، او یکی از دست آورد های خیاطی Xbox هم شده باشد.

شخصیت بازی مکس دیوانه به نام مکس روکاتانسکی – Max Rockatansky – Mad Max

اگر شما هر روز توسط پسر بچه‌هایی که روی هجده چرخ به دنبال شما می ایند تا جانتان را بگیرند، تهدید شوید، به نظرمان استایل چندان هم مهم نیست. زنده ماندن شرط اول زندگی شما است. ولی مکس به استایل خودش هم در هر شرایطی باشد اهمیت می‌دهد. لباس‌های تقریباً یک رنگ و قهوه‌ای که دوست داشت اصلاً شبیه شخصیت انچارتد (درک) نباشد. ته ریش و ژاکت موتور سواری هر چیزی که یک بازیکن می‌خواست را به مکس می‌داد. شاهد باشید (جمله معروف فیلم).

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .