ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۸ قانون خانم های شیک پوش

۶e100b693083fe7b237779ffd809d8b7

خوش پوش بودن قوانین ساده ای دارد. تعدادی از زنان باهوش و شیک پوش سراسر جهان چند دستورالعمل کلی برای داشتن ظاهری زیبا در اختیار دیگر خانمها گذاشته اند. این قوانین انقدر جامع و مفید هستند که ما در اینجا آنها را در اختیار شما می گذاریم

.

 لباس پوشیدن، نوعی ارتباط اجتماعی است

بر اساس یک فرضیه مهم نیست که در زندگی به چه کاری مشغول هستید. در هر حال شما همیشه در حال تعامل با دیگران هستید. متخصصان زبان بدن بر اساس این فرضیه کار می کنند همچنین طراحان مد. به عقیده آنها لباس شما تنها یک چیزی که دارای ویژگی زیباشناسانه باشد نیست بلکه نوعی بیان شخصیت است. چه بخواهید و چه نخواهید لباس شما با اطرافیانتان سخن می گوید. بنابر این بهتر است آگاهانه لباس بپوشید.

تیپ افراد پاسخی است به موقعیتهای اجتماعی

طرز لباس پوشیدن شما همانطور که برخی عقاید شما را برای دیگران آشکار می کند، همچنین پاسخی به موقعیتهای اجتماعی است. به همین دلیل است که تمایل دارید برای رفتن به اداره لباس خاصی بپوشید و برای مهمانی شام طور دیگری لباس می پوشید.

متناسب بودن لباس مهمترین چیز است

شما ممکن است مد روزترین و گرانترین لباسها را داشته باشید اما اگر مناسب شما نباشد، ظاهر شما شیک به نظر نمی آید و ممکن است تمام پول و تلاشی که کرده اید به هدر برود.

خرید لباس لی ارزش سرمایه گذاری را دارد

شما چه طرفدار لباسهای لی مد روز باشید و چه دوستدار لباسهای لی کلاسیک، خرید این نوع لباسها ارزش صرف هزینه را دارد.در حالی که خرید لباسهای مد روز که کم دوامتر و ارزانتر هستندخوب است اما می توانید لباسهای بادوام بیشتری بخرید که چند سال به دردتان بخورد.

لباس پوشیدن باید ۵۰ درصد با توجه به مخاطب و ۵۰ درصد سبک شخصی شما باشد

گرچه درست است که لباس شما بیان شخصیت شماست اما نادیده گرفتن مجموعه ای که قرار است در آنجا حاضر باشید، اشتباه است. مثلا همینکه احساس کنید پوشیدن لباس آستین کوتاهی که تازه مد شده در اداره جالب است به این معنی نیست که این لباس مناسب شماست. باید هم سلیقه خود و هم موقعیت را در نظر بگیرید.

مهم است که زمان استفاده از مد را بدانید

هر چند شما را از پوشیدن لباسهای مد روز منع نمی کنیم اما بعضی جاها پوشیدن این لباسها اشتباه است. مثلا در عروسی اقوام . پوشیدن این لباسها در موقعیتهایی که چندان رسمی نیستند مثل صرف شام با نامزد مناسب تر است.

فوت و فن های ظاهرا کوچک می تواند ظاهر شما را به کلی تغییر دهد

چیزهای ساده ای مثل بستن کمربند به طرزی خاص یا تو زدن پیراهن تأثیر زیادی بر تیپ شما دارد. تا زدن سر آستین و یا تا زدن پاچه شلوار می تواند به کلی به کلی قیافه شما را تغییر دهد.

باید در لباس پوشیدن امضای خود را داشته باشید

جدای از اینکه چه لباسی مناسب شماست خیلی مهم است که امضای خود را داشته باشید. مثلا همیشه گلوبند طلا می اندازید یا همیشه لباسهای لی را ترجیح می دهید. مدل لباسی که شما را تعریف می کند پیدا کنید و به آن وفادار بمانید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .