ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۸ راه برای لاغر نشان دادن اندام با لباس

۸b0dca3b357fcee94cf1b8a6c08994ea
اگر می خواهید خوش اندام به نظر برسید و قرار ملاقات مهمی دارید و فرصت گرفتن رژیم هم ندارید به شما روش هایی ساده برای لاغر نشان دادنتان یاد می دهیم تا همه نگاه ها را میخکوب خود کنید.

.

۱ . لباس های سایز خود (فیت خود) بپوشید
اگر که می خواهید لاغر به نظر برسید باید لباس سایز خودتان بپوشید که این امر اهمیت بسیاری دارد . حتی دختران لاغر هم لباس های تنگ می پوشند . با این کار شما لاغر تر به نظر می رسید .
۲ . لباس هایی با خط های افقی را نپوشید
لباس های خطوط افقی شما را عریض تر نشان می دهد ، اگر این نوع لباس را بپوشید ، بالاتنه شما را بزرگ تر نشان خواهد داد و جذابیت چندانی نخواهید داشت .
۳. محل دقیق بستن کمربند را بدانید !
خانم ها دقت کنند . کمربند باید در قسمت استخوانی کمر بسته شود پس به یاد داشته باشید کمربند را قسمت بالاتر یا پایین تر کمر نبندید . با این روش شما کوتاه قد یا تپل به نظر نخواهید رسید.
۴ . از کمربند عریض استفاده کنید
حالا که محل بستن کمربند را می دانید ، این را هم باید بدانید برای این که لاغر تر به نظر برسید باید کمربند عریض تر ببندید . کمربند عریض بستن باعث می شود چشم ها به سوی کمر باریک جذب شوند . کمربند عریض با لباس کوتاه زیباتر می شود .
۵ . لباس مشکی بپوشید
مشکی رنگ لاغری است ، پس اگر دوست دارید که لاغرتر به نظر برسید لباس مشکی یا حداقل لباس تیره بپوشید . اگر هم میخواهید قسمتی از بدن مثلا پایین تنه کوچک اما بالاتنه متوسط داشته باشید ، شلوار مشکی با تاپ سفید بپوشید تا جذابیت بیشتری داشته باشید .
۶ . لباس هایی با طرح چاپ بزرگ یا نقش بزرگ نپوشید
لباس های گلدار و یا لباس های عجیب و غریب فصلی شما را لاغر نشان نمی دهد ، اگر می خواهید لاغر به نظر برسید از پوشیدن چنین لباس هایی اجتناب کنید چون چنین طرح هایی مخصوصا اگر زمینه آن روشن باشد ، اندام شما را بزرگتر نشان خواهد داد .
۷ . کفش پاشنه بلند بپوشید
پوشیدن کفش پاشنه بلند ظاهر شما را کشیده تر نشان می دهد و شما را قد بلند و لاغر نشان می دهد . همچنین جذابیت شما را دو چندان می کند .
 ۸ . صاف و راست قامت بایستید
صاف ایستادن شما را بلند قامت و لاغر نشان می دهد . اول از همه به شما اعتماد به نفس می دهد ، دوم کمک می کند که قدی بلند تر و اندامی زیبا تر داشته باشید . داشتن قامت صاف ساده است : چهار شانه بایستید ، شانه ها را به سمت عقب و سینه را رو به سمت جلو نگه دارید . اگر این کار را انجام دهید متوجه اندام زیبای خودتان می شوید .
با این روش های ساده می توانید لاغر به نظر برسید و همه را به سوی خود جذب کنید .

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .