"/> ۶ واقعیت ناگفته درباره ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۶ واقعیت ناگفته درباره ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ

۸۷۶bf0d06d19e26d37c3ab00d016af7b

به نقل از Sputnik News اینطور که به نظر می رسد، این احتمال وجود دارد که دونالد ترامپ به مقام ریاست جمهوری آمریکا برسد. اگر این اتفاق بیفتد، ملانیا ترامپ عنان <<بانوی اول>> یا First Lady را به دست می آورد.

.

اما بسیاری از مردم آمریکا شناخت اندکی از ملانیا دارند و فقط می دانند که او سوپر مدلی اهل یکی از کشورهای اروپای شرقی است. اگر دونالد ترامپ به مقام ریاست جمهوری برسد، ملانیا احتمالا زیباترین First Lady در تاریخ آمریکا خواهد بود.

۱- او با نام ملانیا کناوس در یوگسلاوی سابق به دنیا آمد. بنابراین اگر ترامپ در انتخابات پیروز شود، ملانیا دومین همسر خارجی رئیس جمهور در تاریخ آمریکا خواهد بود. اولین همسر خارجی رئیس جمهور، لوئیزا همسر جان کوئینسی آدامز بود که در انگلستان به دنیا آمده بود.

۲- برخلاف برداشت عمومی که مدل ها را ساده لوح توصیف می کنند، ملانیا تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشگاه لوبلیانا در اسلووانی است. او به ۴ زبان انگلیسی، اسلوونی، فرانسه و آلمانی صحبت می کند.

۳- ملانیا کناوس مدلینگ را از ۱۶ سالگی آغاز کرد و دو سال بعد با یکی از بزرگترین آژانس های ایتالیا قرارداد بست. سپس در پاریس و میلان به کار پرداخت و در سال ۱۹۹۶ به نیویورک نقل مکان کرد. تصویر او بارها بر روی جلد مجلاتی مانند Vogue، Vanity Fair، GQ، Glamour، Elle، FHM و New York Magazine چاپ شده است.

۴- ملانیا در سال ۱۹۹۸ در یک میهمانی با دونلاد ترامپ آشنا شد و در ژانویه ۲۰۰۵ با او ازدواج کرد. علیرغم فاصله سنی زیاد بین آنها، دونالد و ملانیا زوج مناسبی به نظر می رسند. به گفته ترامپ آنها حتی یک بار با همدیگر دعوا نکرده اند.

۵- با اینکه بسیاری ملانیا ترامپ را تشنه پول و ثروت می دانند که مرد مسن و متمولی مانند ترامپ را شکار کرده، ولی ملانیا چیزی بیشتر از یک چهره و اندام زیباست. او سال هاست که با چند سازمان خیریه از جمله Police Athletic League، The Boys Club of New York و صلیب سرخ آمریکا همکاری می کند.

۶- او هم مانند همسرش یک کارآفرین موفق است که خط تولید جواهراتش به نام Melania Timepieces and Jewelry را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد. او همچنین خط تولید محصولات بهداشتی پوست به نام Melania Caviar Complexe را دارد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .