ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۶ دامن چین‌دار زیبا

f6734d3b41eb0d3fb0f1e952e057ffea

اگر به دنبال دامنهای چین‌دار تابستانی هستید٬ با ما همراه باشید تا ۶ دامن پلیسه‌دار زیبا را به شما معرفی کنیم.

.

دامن‌های زیبای بلند پلیسه‌دار یکی از ارکان لباس‌های تابستانی برای بانوان هستند٬ بنابراین ما می‌خواهیم به شما تعدادی از زیباترین دامن‌ها را معرفی کنیم تا بتوانید در انتخاب یکی آن‌ها در هنگام خرید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

در ادامه ۶ دامنی که ما برای شما انتخاب کردیم را خواهید دید:

۱ . دامن مِلین برگر وِیکِس (Malene Birger Wikkus)

ما عاشق این دامن بلندِ پلیسه‌دار شدیم. آیا شما می‌توانید دامنی ظریف‌تر از این دامن مِلین برگر پیدا کنید؟ ما فکر می‌کنیم پاسخ منفی است
این دامن زیبا با قیمت ۲۳۰ پوند به فروش می‌رسد

۲. دامن پُفی سیِنا (Siena)

دامن طرح‌دار و نامتقارن برای کسانی که می‌خواهند ظاهری محلی و از دل طبیعت داشته باشند٬ قیمت این دامن رویایی ۱۲۹ پوند است.

۳. دامن چرمی پلیسه‌دار گوچی

این دامن ظریف دوست‌داشتنی که از چرم قرمز ساخته شده برای زمانی است که هوا آنقدرها هم مساعد نیست. این دامن به طرز عجیبی به زیبایی شما کمک خواهد کرد٬ اما جالب توجه‌ترین قسمت این دامن قیمتش هست که ۲۶۲۰ پوند به فروش می‌رسد.

۴. مایکل کورس (Michael Kors)؛ دامن پلیسه‌دار کتانی

در اوج فصل تابستان همیشه به این دامن‌ها احتیاج داریم و مایکل کورس این امکان را برای ما فراهم کرده تا در کنار راحتی از زیبایی بی نظیر این دامن‌ها استفاده کنیم. این دامن با قیمت ۱۰۰ پوند به فروش می‌رسد.

۵. برونِلو کوچینِلی (Brunello Cucinelli) دامن بلند

اشتباه نکنید٬ ما هم عاشق لباس‌های ماکسی هستیم اما بعضی اوقات دامن ماکسی به تنهایی ظاهر بسیار زیباتری به شما می‌بخشد. طرح پولکی این دامن باعث می‌شود هر کسی که شما را ببیند به شما احساس حسادت کند٬ این دامن بی نظیر به قیمت ۱۷۵۰ پوند به فروش می‌رسد.

۶. دامن پلیسه‌دار نیمه بلند کریستوفر کِین (Christopher Kane)

این دامن نقره‌ای براق مخصوص مهمانی‌ها و جشن و شادی ساخته شده تا شما در میان جمعیت مانند تک ستاره‌ای بدرخشید. این دامن را از دست ندهید. قیمت آن ۵۹۵ پوند می‌باشد

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .