ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۵ قانون بی‌ چون‌ و چرای مد مردانه

۴۲۶eebb550cd46ce73cc8dcc4d1699c9

قوانین مد اکثرا زیبایی را هدف قرار می‌دهند و روزبه‌روز در حال تغییر هستند. ممکن است در یک دهه استایلی مد شود که در دهه‌های دیگر موردانتقاد قرار گیرد و نامرسوم شود.

.

طراحان مد همواره سبک‌های نوینی را به ارمغان می‌آورند. آنچه ما باید رعایت کنیم پیروی از قوانین مد است. با ما همراه باشید تا با قوانین مد مردانه آشنا شوید.

قانون ۱: هرگز دکمه کتتان را به‌طور کامل نبندید

مردها همه دکمه‌های کتشان را می‌بندند. اما خوب است بدانیم که پایین‌ترین دکمه در هر کتی باید بی‌استفاده بماند. با بستن آن کمر باریک می‌شود و ظاهر زیبایی ندارد. اگر دکمه را باز بگذارید چه نشسته باشید چه ایستاده، مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد و استایلی جذاب را خواهید داشت.

قانون ۲: لباس‌هایتان را زیاد نشویید

این تصور غلط است که لباس‌های خود را بعد از هر پوشیدنی بشویید. چون با این کار لباس‌های خود را سریع‌تر فرسوده خواهید کرد. مواد شیمیایی به کت‌وشلوار شما آسیب می‌رسانند و دوخت آن را ضعیف و کهنه می‌کنند. کت‌وشلوار را فقط دو بار در سال بشویید. در عوض، بعد از هر پوشیدنی آن را برس بکشید و حداقل یک روز در معرض هوا قرار دهید. شلوار جین را نیز کمتر بشویید. در بهترین شرایط شلوار جین را چند ماهی یک‌بار بشویید. توصیه می‌کنیم که جین را با حرارت نشویید و یا به‌سرعت خشک نکنید، بلکه بگذارید در هوای آزاد خشک شود.

قانون ۳: با توجه به نوع پیراهنتان، آن را درون شلوار کنید

پیراهن‌هایی که رسمی هستند را درون شلوار کنید تا شکیل‌تر شوید. همچنین اگر تی‌شرت آستین‌بلند می‌پوشید، می‌توانید آن را درون شلوار کنید و در صورت امکان کمربند بزنید.

قانون ۴: کفش‌هایتان را تمیز و درخشان کنید

کفش خوب یک سرمایه‌گذاری است. اگر با کفش‌هایتان خوب رفتار کنید بچه‌هایتان هم می‌توانند آن‌ها را بپوشند. واکس زدن و روغن زدن به کفش باعث انعطاف‌پذیری بیشتر کفش می‌شود. پس کفش‌های خود را نرم نگه‌دارید.

قانون ۵: اگر کت‌وشلوار می‌پوشید کیفتان را حمل کنید

مهم نیست که چقدر کیفتان لوکس باشد. از یک کیف برای حمل وسایل خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر کیفتان بند دارد آن را روی شانه‌تان نیندازید.چون موجب فشار و اصطکاک به پارچه کتتان می‌شود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .