ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۵ روش لباس پوشیدن برای رفتن به یک مهمانی

۴cbaabc235457a2dc97a1a76ff39c8ea

آقایانی که قصد دارید امشب در یک مهمانی شرکت کنید و نمی‌دانید چه بپوشید، برای شما یک راهنمای جالب تهیه کرده است.

.

تی‌شرت پوشیدن را فراموش کنید. می‌‌دانم پیدا کردن لباس مناسب برای بیرون رفتن کار آسانی نیست. نمی‌شود یک لباس رسمی پوشید و از طرفی نمی‌خواهید که یک ظاهر تابلو هم برای خودتان درست کنید. خوش‌بختانه ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم و باور کنید رفتن به یک مهمانی و تحت تاثیر گذاشتن دیگران هیچ وقت به اندازه حالا آسان نبوده است. به همین خاطر بنیتا فهرستی از بهترین و زیباترین مجموعه لباس‌ها را برای شما آقایانی که قصد شرکت در یک مهمانی را دارید، گردآوری کرده است. اما اول از همه چند نکته مهم.

سراغ رنگ‌های مشکی بروید (اما نه زیادی تیره)

در شب و زمان‌هایی که مهتاب در آسمان قرار دارد یک پوشش تیره همراه با سایه‌های آبی، ‌سیاه و خاکستری هر ظاهری را فوق‌العاده می‌کند. فقط زیاده‌روی نکنید و سرتاپای خود را مشکی نکنید وگرنه شبیه یک تکه شکلات خواهید شد!

نقطه تعادل درست را پیدا کنید

مطمئناً شما قصد دارید تا در مسیر درست و متعادلی قدم بگذارید. این موضوع بستگی به موقعیت‌هایی که در پیش روی شماست، دارد. اینکه یک نوع پوشش ممکن است در دو محل مختلف به طور کاملاً متفاوتی در نظر گرفته بشود. پس قبل از اینکه به مهمانی مورد نظر بروید حتماً در مورد پوشش آن محفل سوال کنید. اما اگر هم که پوشیدن لباس رسمی در این مهمانی مشکلی ندارد، نباید طوری به نظر برسد که تازه از شرکت به مهمانی آمده‌اید.

۱.کت و شلوار بدون پیراهن

آیا قرار است به یک مهمانی رسمی بروید؟ سراغ کت و شلوار بروید اما از آنجا که رنگ آبی ملوانی یا خاکستری باعث خواهد شد بقیه فکر کنند شما تازه از شرکت بیرون آمده‌اید سراغ رنگ آبی نیلی روشن بروید. این رنگ به اندازه کافی رسمی هست پس برای تکمیل کردن این ظاهر سراغ یک تی‌شرت ساده و یک جفت کتانی تمیز و ساده بروید.

کت و شلوار هارتفورد آبی قیمت: ۹۹۹ دلار در وبسایت (suitsupply.com)، تی‌شرت با پارچه ترکیبی قیمت: ۹۴ دلار توسط جان الیوت در وبسایت (johnelliott.com)، کتانی با چرم آشیل اصل قیمت: ۴۱۰ دلار در وبسایت (mrporter.com)

۲.تی‌شرتی گرانبها

با این شلوار جین خاکستری شسته‌شده و یک تی‌شرت که درخشان‌تر از حد معمول و همراه با خطوط افقی زیبایی است، برای خود یک ظاهر باحال درست کنید. این ظاهر را با یک ژاکت بامبر ترکیب کنید تا عمداً باعث شوید ظاهر شما از حالت محافظه‌کارانه فاصله بگیرد و برای اینکه دوباره تعادل را به این مجموعه برگردانید پیشنهاد می‌کنم این ظاهر را با یک جفت کفش مانک ترکیب کنید.

یک شلوار جین تنگ قیمت: ۲۹۰ دلار طراحی استودیو (Acne) در وبسایت (mrporter.com)، ژاکت کتان و جناغی بامبر قیمت: ۷۲۵ دلار طراحی توسط ایمی در وبسایت (mrporter.com)، تی‌شرت راه‌راه قیمت: ۴۳۰ دلار در وبسایت (mrporter.com)، کفش مانک مشکی دو تسمه با کفی گندمی رنگ قیمت: ۴۹۸ دلار طراحی توسط مارک مک‌نیری در آمستردام عرضه در وبسایت (markmcnairy.com)

۳.شلوار جین صاف و تمیز

شلوار جین مشکی برای طول روز خیلی مناسب است اما جایی که این شلوارها برتری خود را نشان می‌دهند شب هنگام است. بدنبال یک جفت شلوار صاف و درخشان بگردید سپس به این ظاهر یک تی‌شرت پولو نیز بیفزایید. برای رسمی شدن ظاهر یک جفت پوتین چلسی را نیز بپوشید.
یک شلوار جین تنگ به رنگ سیاه خالص قیمت: ۵۲۵ دلار طراحی توسط سنت لورنت در وبسایت (ysl.com)، تی‌شرت آستین کوتاه پیکو از پولو قیمت: ۱۲۵ دلار در وبسایت (sunspel.com)، پوتین چرم جیر چلسی به رنگ خاکستری تیره قیمت: ۵۱۷ دلار طراحی در (Common Projects) در وبسایت (needsupply.com)

۴.یک بلیزر شاد

یک بلیزر (ساخته شده از کتان بدون آستری تا در فصل گرم شما را خنک نگه دارد) را با یک کفش دربی کوتاه و شلوار جین شسته شده همراه با یک تی‌شرت خاکی ترکیب کنید. نتیجه می‌شود یک ظاهر شسته رُفته اما نه چندان رسمی که این مجموعه را شایسته هر کمد لباسی خواهد کرد.
شلوار جین شسته شده قیمت: ۲۴۰ دلار توسط استودیو (Acne) در وبسایت (mrporter.com)، بلیزر با پارچه جناغی قیمت: ۹۹ دلار طراحی توسط برند (H&M) در وبسایت (hm.com)، تی‌شرت پنبه نیوجرسی و ارگانیک قیمت: ۱۳۵ دلار طراحی توسط توماس مایر در وبسایت (mrporter.com)، کفش چرمی دربی قیمت: ۶۷۵ دلار طراحی توسط درایز ون نوتن در وبسایت (mrporter.com)

۵.پیراهن دکمه‌دار

یک پیراهن آکسفورد آبی ملوانی بسیار پررنگ حرفی برای گفتن نمی‌گذارد چرا که به هر ظاهری می‌آید و برای هر موقعیتی مناسب است مخصوصاً برای مهمانی‌ها. پیراهن را داخل شلوار خود بگذارید، آستین‌هایش را تا کنید و چند دکمه آن را باز کنید. این ظاهر با یک شلوار جین ساده، کفش لوفر و یک کمربند مشکی ترکیب کنید.

یک شلوار جین تنگ قیمت: ۲۱۵ دلار طراحی توسط بربری در وبسایت (mrporter.com)، پیراهن آبی ملوانی اکسفورد قیمت: ۱۶۵ دلار طراحی توسط گیتمن بروس در وبسایت (gitmanvintage.com)، کفش راحتی آرچی پنی قیمت: ۱۹۵ دلار طراحی توسط جک اروین در وبسایت (jackerwin.com)، کمربند شماره ۱ قیمت: ۱۰۰ دلار طراحی توسط بسپوک پست در وبسایت (bespokepost.com).

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .