ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۴۰۰ میلیون دلار ثروت آنجلینا جولی و برد پیت در هنگام طلاق

۶۲۱ee1cee67b7f5dc5016ca5762406c5

آنجلینا جولی و برد پیت در آستانه‌ی که طلاق هستند٬ چه سرمایه‌های مشترکی به جای گذاشته‌اند؟ هرچند که بحث طلاق آنجلینا جولی و برد پیت بسیار داغ است اما هنوز توافق دقیقی برای این کار صورت نگرفته٬ که این می‌تواند کار را برای آن‌ها سخت‌تر کند.

.

این اتفاق بسیار عجیب است٬ زمانی که دو نفر را به عنوان یک زوج می‌شناسید که همه چیز دارند٬ تصمیم به جدایی می‌گیرند. آنها شهرت٬ ثروت٬ زیبایی و موفقیت را در کنار خانواده‌ی خود دارند اما حالا تصمیم به جدایی گرفته شده.

زمانی که تصمیم ازدواج به میان می‌آید شما به عشق فکر می‌کنید٬ به ندای قلبتان گوش می‌دهید و تصمیم می‌گیرید. در آن زمان شما علاقه‌ای به ندارید به روزی فکر کنید که ممکن است از همسر خود جدا شوید اما امروز این زوج محبوب سینمای هالیوود به این نقطه رسیده‌اند.

طبق آمار رسیده این دو نفر در مجموع ثروتی حدود ۴۰۰ میلیون دلار به جای گذاشته‌اند ٬ شاید بزرگ‌ترین بخش این مبلغ٬ شِتو میراول (Chateau Miraval)٬ کارخانه‌ی تولید نوشیدنی و املاک و باغ‌های مربوط به آن در فرانسه به ارزش ۶۰ میلیون دلار باشد.

در حالی آن دو به صورت مشترک مالک این کارخانه و زمین‌هایش هستند که این کارخانه سود چندانی به آن‌ها نمی‌رساند و بیشتر جنبه‌ی سرمایه‌گذاری برای آیند و ایجاد غرور برای خودشان را داشته.

بیشتر سرمایه‌ی این زوج مربوط به املاک آن‌هاست. باغ انگوری در ایتالیا به نام ویا کاستانزا (Villa Costanza) که ۴۱ میلیون دلار ارزش دارد٬ خانه‌ای در غرب لندن به ارزش ۱۶ میلیون دلار و ملکی در نیواورلاندو به مبلغ ۵.۶ میلیون دلار از با ارزش‌ترین املاک این زوج است که در دوران ازدواجشان خریداری کردند.

البته برد پیت در سال ۱۳۷۲ در لس‌آنجلس خانه‌ای به مبلغ ۱.۷ میلیون دلار خریداری کرده بود که امروزی مبلغ آن به مراتب افزایش یافته است.

در مجموع سرمایه‌ی تخمین زده شده از برد پیت مبلغی حدود ۲۴۰ میلیو دلار و برای آنجلینا جولی هم این عدد به ۱۶۰ میلیون دلار رسیده است.

برد پیت برای بازی در هر فیلمش به طور میانگین ۲۰ میلیون دلار دریافت می‌کند البته او یک کمپانی به عنوان درآمد جانبی دارد که باعث افزایش سرمایه‌هایش شده. آنجلینا جولی برای هر فیلم بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون دلار دریافت می‌کند٬ همچنین فعالیت‌های دیگر مانند نویسندگی و فیلم‌نامه نویسی هم انجام می‌دهد که باعث درآمد‌‌های جانبی او می‌شود.

آنجلینا جولی که اخیرا درخواست طلاق خود را در دادگاه ثبت کرده٬ درخواست حضانت هر ۶ فرزند خود را داده است.

نام فرزندان آن‌ها مدوکس (Maddox)٬ شیلو (Shiloh)٬ پَکس (Pax)٬ زهرا و دوقولو‌هایی با نام ویویان (Vivienne) و ناکس(Knox).

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .