ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۳ قانون ساده برای تا زدن شلوار جین

e6f7eb86455f00eeac074fd25095dcde

تا زدن شلوار جین آنقدر ها هم کار آسانی نیست و اگر به استایل خودتان اهمیت می دهید و می خواهید این کار را کمی کلاسیک تر و منظم تر انجام دهید در این مقاله با ما همراه باشید تا اصول آن را برایتان بازگو کنیم.

.

 

 فهمیدن سبک تا زدن شلوار جین دقیقا به اندازه ی پیدا کردن بهترین شلوار جین مناسب برای بدنتان مهم است. برای اینکه این کار را طوری انجام دهید که شبیه تا زدن های شلوار جین در دهه ی ۸۰ نشوید این سه قانون را رعایت کنید:

۱- شلوار جین تنگ تر، تا زدن نازک تر

برای شلوارهای صاف و راسته تا زدن روش خوبی برای تنگ تر کردن آن است. ولی برای شلوارهای تنگ سعی کنید قسمت فابریک پایین شلوار را تا نهایتا ۱ سانت تا بزنید. این کار را تا قسمت قوزک پا انجام دهید و سعی کنید که قسمت فابریک دوخته شده روی شلوار معلوم باشد.

۲- جین های لبه دار تا زدن های یک یا دوتایی می طلبد

قیمت این شلوار جین ها کمی بیشتر است پس باید طوری آن ها را بپوشید که این هزینه ی صرف شده برای آن ارزشش را داشته باشد. قسمت فابریک پایین پاچه را تا ۱ یا دو سانت تا بزنید و با این کار یک استایل کلاسیک ساخته اید. اگر می خواهید شلوار شما ظاهر تمیزی داشته باشد قسمت فابریک را یک بار دیگر به سمت داخل تا بزنید.

برای تا زدن دوتایی کافیست از قسمت پاچه به اندازه ی یک یا دوسانت دو تا پشت سر هم بزنید. تا زدن دوتایی مخصوص شلوار جین های لبه دار و گشاد است. اگر قد شما کوتاه است سعی کنید تا زدن را به صورت یک بار اعمال کنید. و به یاد داشته باشید که تا خوردن های سنگین به درد کفش های سنگین تر و ضخیم تر مانند کتانی و بوت می خورد. اگر تایی که روی شلوار اعمال می کنید سبک تر باشد باید کتانی سبک تری با آن بپوشید.

۳- زیاده روی نکنید

بیشتر از دو تا روی شلوار زیبایی خودش را از دست می دهد. همانطور که یک یا دو تا روی شلوار برای تنظیم کردن آن و همچنین ست کردن آن با کفشی که می پوشید مناسب است، تا زدن های زیادی می تواند ظاهری فوق العاده زشت به شلوار شما بدهد. 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .