ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۳ روش برای ست کردن قرمز، سفید و آبی

۵۵a9ec53054b140fa3784d6b9508fcf5

این سه رنگ شاید از عجیب ترین رنگ ها برای شما باشند ولی ست کردن و پوشیدن آن ها با هم آنقدرها هم سخت نیست. کافیست کمی وقت بگذارید و از قوانین این مقاله پیروی کنید تا استایلی زیبا برای خودتان بسازید. 

.

چگونه آبی و قرمز و سفید را در یک لباس مجلسی رسمی به کار ببریم؟

در این مواقع باید به جای استفاده از رنگ های خیلی شاد و توچشم، خیلی شیک و ساده بگردید. یک پیراهن کلاسیک یقه دار آبی و شلوار های پاچه تنگ قرمز مناسب ترین ست را تشکیل می دهند. اگر پیراهن را راه راه آبی و سفید را انتخاب کنید نه تنها مانعی ندارد بلکه به زیبایی استایل می افزاید. در این مواقع سعی کنید کفش ها و اکسسوری های دیگر را سفید انتخاب کنید.

چگونه آبی و قرمز و سفید را در استایل غیر مجلسی رسمی به کار ببریم

مواقعی که می خواهید لباس سرتا پا یه تیکه بپوشید سخت ترین کار انتخاب رنگ است. ولی در این مواقع پیشنهاد ما به شما این است که یک پیراهن سفید بلند بپوشید و سپس در اکسسوری ها رنگ آبی و قرمز را به کار ببرید. صندل ها قرمز پای شما را شاد و سرحال نشان می دهد. رژ لب قرمز را فراموش کنید و به دنبال خط چشم های آبی باشید که زیبایی استایل شما را دو چندان کند. اکسسوری های شما می تواند ترکیبی از این دو رنگ نیز باشد.

روشی دیگر برای این کار لباس مجلسی گلدار قرمز و سفید به همراه دامن یا شلوارک آبی است . در این مواقع استفاده از جین هم مناسب است. کیف قرمز و صندل های سفید مناسب ترین گزینه هستند ولی در انتخاب رنگ اکسسوری ها مختارید. آرایش را طلایی به کار ببرید و از خط ابروهای طلایی که در پست های اخیر به آن اشاره کردیم استفاده کنید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .