"/> ۱۵ پیشنهاد عالیِ آن لی پاپ در مورد لباسهای راحت و شیک زمستانی | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۵ پیشنهاد عالیِ آن لی پاپ در مورد لباسهای راحت و شیک زمستانی

۴۰۹۷c75a2ae44c9ffa12ddb6154d2815

طی چند سال گذشته، حضور در عرصه وبلاگ نویسی به صنعتی بسیار رقابتی تبدیل شده است و در حالی که برخی از وبلاگ نویسان حوزه مد میلیونها دلار به جیب میزنند و همه آنها را میشناسند، در سراسر جهان بسیاری از عاشقان مد وجود دارند که وبلاگهای مدِ خودشان را دارند و آنقدرها هم مشهور نیستند.

.

امروز کوشالی قصد دارد به شما یکی از وبلاگ نویسانِ حوزه مد و وبلاگش را معرفی کند که بسیاری از شماها چیزی در موردشان نشنیده اید. وبلاگ نویس امروز آنا لی پاپ است که در وبلاگ فشن هیپی لاوز او را به نام آنی میشناسند. پس اگر میخواهید که بعضی از عکسهای بسیار زیبای زمستانی او را ببینید و در مورد سبک لباس بعدیتان کمی از او الهام بگیرید، با کوشالی همراه باشید.

آنی در سال ۲۰۰۹ در مورد زیباترین علایق زندگیش یعنی مد، لباس، تزئینات و آرایش، شروع به وبلاگ نویسی کرد. هم اکنون، وبلاگ او یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین وبلاگهای مد در آلمان و حتی در اروپاست.

طی چند سال، آنی سبک پوشش خود را به تکامل رسانده است و الآن سبک او با رنگهای جالب توجه و ترکیبی از لباسهای کلاسیک و خاص خود را به نمایش میگذارد، ولی هنوز هم بر اساس خلق و خوی خود لباس میپوشد و همیشه چیزهایی را بر تن دارد که حس میکند مناسب او هستند. یک روز لباسی راحت مثل جین و تیشرت بر تن میکند و روز دیگر میبینید که لباسی با شکوه بر تن و کفشی پاشنه بلند به پا کرده است.

در کمد لباسهایش مجموعه ای از کیفهای زیبا، کفشهای شگفت انگیز و جواهرات همرنگ با آنها دیده میشود. همین کمد رمز ظاهر منحصربه فرد اوست.

در مورد ظاهر زمستانی آنی چه فکر میکنید؟ وبلاگ نویس دیگری که دوست دارید در موردش بدانید، چه کسی است؟ اجازه دهید تا از نظرتان در بخش نظرات مطلع شویم. از باقی روزتان لذت ببرید و برای مطلع شدن از دیگر اخبار مد گوش به زنگ کوشالی باشید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .