ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۵ ست لباس برای جمعه های خودمانی

۴۱caa23393f9d9a5f744162d34346b69

اگر در هفته ی کاری خود، یک جمعه ی خودمانی دارید، در آن صورت برای آنکه الهام بگیرید که در این روز شاد، چه لباسی بپوشید، با این پست کوشالی همراه باشید.

.

چند ست لباس جمعه ی خودمانی را، از وبلاگ نویسان مُد مورد علاقه ی شما گردآوری کردیم و شرط می بندیم که دوست خواهید داشت همچین ظاهری داشته باشید.

خوب، در رابطه با خودمانی لباس پوشیدن در محل کار، چه باید بدانید؟ اول از همه اینکه باید خودمانی باشد، اما نه خیلی زیاد، حتی فکر پوشیدن گرمکن و شلوار ورزشی را هم نکنید. باید در اینجا باز هم ظاهر آراسته ای داشته باشید، اما بدون پوشیدن کت و شلوار یا لباس های کلاسیک. می توانید پیراهن ها یا پولیورهای ساده، ست شده با شلوار پارچه ای یا جین، بپوشید. و برای کفش، هنوز هم می توانید کفش پاشنه دار بپوشید، یا می تواند آنها را با چکمه های بدون پاشنه، کفش های کالج، کفش های بدون پاشنه و غیره، جایگزین کنید. با لباس رویی و لوازم جانبی، ظاهر خود را تکمیل کنید، و حالا آماده ی رفتن هستید. 

یک جمعه ی خودمانی، روزی است که می توانید احساس آرامش و راحتی داشته باشید، زیرا که یک روز کاری دیگر را نیز با موفقیت به اتمام رسانده اید. و این ست های لباس به شما کمک می کنند تا همچین احساسی داشته باشید. برخی از آنها، برای قرارِ آشنایی، پیاده روی راحت در اطراف یا زمان خرید نیز کاملا مناسب هستند. تمام آنها را انتخاب کنید و هر روز مثل یک مُدگرای واقعی به نظر برسید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .