ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۳ مدل ستاره ها برای ست کردن بالاپوش با شلوار جین

۵۰۰۳d452a8da016f3ed02a6385cf54e8

به جرات می توانیم بگوییم که شما در کمد، لباس های زیادی برای ست کردن با شلوار جین خود دارید.

.

 اما اگر باز هم نیاز به راهنمایی دارید، با تحلیل پوشش مدل های معروف لباس، ۱۳ راهنمایی سریع برای شما دارد. مسلما تنها الهام دهی مد نظر ماست و شما خود در هماهنگ کردن این الهامات بر اساس پوشش ایرانی و اسلامی جامعه ی ایران ذوق و خلاقیت خواهید داشت.

میراندا کِر 

میراندا کِر، با پوشیدن یک پیراهن ساده ی مشکی و قرار دادن پیراهن در کمر شلوار و پوشیدن چکمه های بلند براق مشکی روی شلوار هماهنگی ایجاد کرده است. برای ایجاد تنوع و شیک تر شدن این استایل، زیورآلات براق فلزی و سگک طلایی کمربند وی نیز آگاهانه انتخاب شده است. استایلی ساده و گرم. هماهنگی رنگ مشکی با جین.


 لورین ملی یر

لورین ملی یر، مدیر کمپانی گلامور پاریس اخیرا در پوششی ظاهر شد که می تواند الهام بخش باشد. کت بلند سیاه بر روی بلوزی که در کمر شلوار جین قرار گرفته است. اما در این میان زیور آلات وی کانون توجه شده است. کلاه فانتزی زنانه، کیف دستی شیک و یک جفت کفش بسیار ساده ی پاشنه بلند.


 نیکول ریچی

نیکول ریچی، با پیراهنی کلاسیک، شلوار دمپاگشاد، کتی که جسورانه بر شانه افتاده است و هماهنگی رنگ کمربند و جزییاتی در کت به سادگی هارمونی جالبی ساخته است.


 اولیویا پالرمو

اولیویا پالرمو، کاملا ساده. کت پوست و کفش های پنجه باریکی با بند دور مچ و کیفی مینیمالیستی، تمام چیزی است که یک تیپ ساده و در عین حال شکیل را می سازد.


 کلمنس پوئِسی

کلمنس پوئِسی، با تیپی نسبتا پسرانه ظاهر شده است. شلوار جین، کفش ها و پیراهن زیر آن به سبک پسرانه نزدیک است و انتخاب کیف شانل و یک ژاکت زنانه ی نخ و پشم راه راه این ظاهر را تا حد زیادی متعادل می کند.


 ریس ویترسپون

ریس ویترسپون. حتی با تیپ راحتی که برای پیاده روی کوتاهی انتخاب می کنید، با اضافه کردن یک عنصر زنانه به پوشش خویش زیباتر جلوه کنید. ریس ویترسپون با پوشیدن یک بلوز زنانه ی دان دار لهستانی و کفش های پنجه باریک تخت و کیف ساده، راحتی و جذابیت را با یکدیگر ترکیب کرده است.


 جیمی کینگ

جیمی کینگ. مدلی که کینگ انتخاب کرده پوشیدن یک کت یقه دار طرحدار با شلوار جین است. به خاطر طرحدار بودن کت و جلب توجه کت، پوشیدن یک جفت کفش ساده ی تخت صحیح ترین کار به نظر می رسد.


 اِلِنا پرمینووا

اِلِنا پرمینووا. اگر به دنبال مدل های پر زرق و برق هستید می توانید از پرمینووا در پوشش الهام بگیرید. وی گردنبند و پابندهایی را با ژاکت بالاپوش و جین آبی رنگ خود ست کرده است.


 اولسیا رولین

اولسیا رولین. اگر شما هم مانند رولین شانس داشتن یک پالتو یا مانتوی بسیار بلند را دارید، آن را به سادگی با تیشرت و جین مورد علاقه ی خود بپوشید. برای ایجاد هماهنگی در لباس های خود کفش و کیف خود را با رنگ تیشرت هماهنگ کنید. کیف شما می توانید لوازم جانبی با رنگ های دیگر هم داشته باشد. مانند دسته ی چوب بامبوی کیف رولین و یا گره زدن دستمالی متناسب با رنگ سایر لباس ها به دسته ی کیف.


 هانلی موستاپارتا

هانلی موستاپارتا. پوشیدن یک بالاپوش با طرح مینیمال و هندسی و شلوار جین. برای تلطیف بیشتر استایل، استفاده از کیف و کفش ساده توصیه می شود.


 ایندره راکفلر

ایندره راکفلر. هنگام پوشیدن یک جین پاره بهتر است که توجه بیش از حد به آن جلب نشود. در این مواقع با پوشیدن بالاپوش طرحدار و شلوغ کردن بالاتنه و استفاده از کیف و کفش با رنگی متفاوت با لباس ها توجه زیادی را به شلوار جلب نکنید.


 میروسلاو دوما

میروسلاو دوما. یک ژاکت صورتی با چکمه های جیر کبود و بلند تا بالای ران چه تناسبی دارند؟ گاهی شلوار جین نقش هماهنگ کننده را بازی می کند. لباس هایی که ممکن است با هم بی ربط به نظر برسند اما هر دو با شلوار جین هماهنگ می شوند را با هم بپوشید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .