ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

۷۸۸ff92e9a59aeb146ed681b6c832028

اکسسوری به لوازمی گفته می شود که جزو قسمت اصلی لباس ها نیستند یعنی هر چیزی به جز بلوز و شلوار و پیراهن و دامن و … که اساس استایل شما هستند.

.

اکسسوری ها شامل کیف، کفش، ساعت، عینک، کلیه جواهرات ، کمربند، شال و روسری و … است. به ظاهر اکسسوری ها نقش تزئینی دارند اما اهمیت آن ها فراتر از این حرف ها است. اکسسوری های خوب توانایی این را دارند که یک استایل ساده را به استایلی عالی تبدیل کنند. اکسسوری ها مهم هستند اما انتخاب صحیح ان ها مهم تر است. پس ما به چه اکسسوری هایی نیاز داریم؟ ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ کدامند؟

۱- عینک آفتابی

عینک آفتابی اکسسوری شماره ۱ شماست. عینک آفتابی یک وسیله ضروری هم از جهت کاربردی و هم از جهت استایل است. یک عینک زیبا می تواند یک تیپ عادی را به تیپی فوق العاده تبدیل کند. پس هر خانمی حتما به ان نیاز دارد.

۲- گوشواره

گوشواره نقش مهمی در ارتقا یک استایل دارد. سعی کنید فرم گوشواره را متناسب با لباس های خود انتخاب کنید و از افراط دوری کنید

۳- گردنبند

اگر گوشواره بزرگ و شلوغی ندارید می توانید در کنار آن گردنبند هم استفاده کنید. یک گلوبند ساده و یا یک مدال کوچک انتخاب مناسبی است.

۴- انگشتر بزرگ

در کنار انگشتر هایی مثل حلقه ازدواج و … که همیشه در دست دارید استفاده از یک انگشتر بزرگ که هماهنگ با لباس های شما باشد می تواند استایل شما را ارتقا دهد.

۵- مانیکور

شاید نتوان مانیکور را جزو اکسسوری ها دسته بندی کرد ولی داشتن ناخن های مرتب و زیبا تاثیر مشابه یک اکسسوری عالی را روی استایل شما خواهد داشت.

۶- النگو یا دستبند

این وسیله دستان شما را زیبا تر نشان می دهد و چه چیزی از این بهتر. النگو و دستبند را از فرم های ساده تر و شیک تر انتخاب کنید.

۷- کمربند

یک کمربند به اندام شما فرم ساعت شنی می دهد پس قطعا به آن نیاز دارید. کمربند را بسته به اندام خود می توانید در فرم ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید.

۸- ساعت مچی

ساعت مچی یکی از مهم ترین و ضروی ترین اکسسوری ها است. از هر کدام از اکسسوری ها هم که بگذرید از این یکی نباید منصرف شوید.

۹- کیف بزرگ

کیف بزرگ برای حمل وسایل مختلف شما ضروری است پس چه بهتر که یک کیف عالی انتخاب کنید تا شما را خوش تیپ تر کند. در کیف های بزرگ مدل های تک رنگ ارجحیت دارند.

۱۰- کیف کوچک

در هر موقعیتی کیف بزرگ نمی تواند چاره ساز باشد گاهی داشتن یک کیف کوچک هم ضروری است مثل میهمانی ها و …

۱۱- کفش تخت

هر خانمی به یک جفت کفش تخت عالی نیاز دارد. اگر با قدتان مشکل دارید کفش لژدار انتخاب کنید.

۱۲- کفش پاشنه بلند

شاید گفتنش ضرورتی نداشته باشد که هر خانمی برای موقعیت های مختلف به کفش پاشنه بلند نیاز دارد. پس حتما یک مدل کلاسیک را انتخاب کرده و داشته باشید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .