ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۰ پیشنهاد برای خوش تیپ شدن در پاییز

a9ea13237c0502159263f017095ec8e6

پاییز، جادویی‌ترین فصل سال است؛ هوا شفاف، درختان رنگ زرد و خبر شروع فصل خوب به گوش می‌رسد. دوباره فصلی شروع شده که می‌توانیم قهوه‌ی داغ بنوشیم و لذت ببریم،

.

بخاری‌ها را روشن کنیم و مهم‌ترین قسمت، سویشرت‌ها و چکمه‌ها و ژاکت‌ها را از گنجه دربیاوریم. همان‌طور که درباره‌ی پوشش هوای سرد خود فکر می‌کنید، درباره‌ی روش‌های خوش‌پوشی و درست کردن منسوجات جدید مطالعه کنید. ما اینجا با ۱۰ روش شمارا آماده‌ی فصل پاییز می‌کنیم. 

برای نظم و انضباط

تغییر فصل زمان خوبی است که لباس‌هایتان را دوباره سازمان‌دهی کنید. لباس‌هایی که در طول تابستان اصلاً نپوشیدید اهدا کنید. لباس‌های زمستانی‌تان را هم بررسی کنید و آن‌هایی که دوست ندارید بپوشید درجایی دیگر نگه‌داری کنید. وقتی‌که لباس‌های نهایی را انتخاب کردید، یکجایی را نیاز دارید که همه‌ی این‌ها را به‌صورت مرتب نگه‌دارید. اینجاست که نگه‌دارنده‌ی مسی لباس وارد می‌شود. این کار را می‌توانید در آخر هفته به‌راحتی انجام دهید.

برای اینکه تیپتان با طراوت باشد

برای اینکه از همه‌ی لباس‌هایتان استفاده کنید، باید از آن‌ها مراقبت کنید. کارهای را که باید برای مراقبت و نگه‌داری لباس‌هایتان انجام بدهید در فهرستی بنویسید و همیشه لباس‌هایتان را آماده‌ برای پوشیدن نگه‌دارید.

استفاده‌ی چندمنظوره کنید

اگر در منطقه‌ی شما هوا کم‌کم در حال سرد شدن است، هنوز هم می‌تواند از لباس‌های تابستانی‌تان استفاده کنید. می‌توانید از حقه‌هایی استفاده کنید که لباس تابستانی‌تان، پاییزی به نظر بیاید. کارهایی ازجمله پوشیدن تی‌شرت با ژاکت که می‌توانید انجام دهید تا لباس تی‌شرت موردعلاقه‌تان را در پاییز هم بتوانید استفاده کنید. کلید این کار استفاده از لایه‌های مختلف است.

برای قدم زدن در شهر

یکی از شیک‌ترین قسمت‌ها بین لوازم پوششی‌تان، چکمه‌های زیبای مچ‌ پایی است؛ می‌توانید آن‌ها را بپوشید و مغرورانه به یک شام در رستورانی مجلل بروید. اگر ترکیب لباسی موردنظرتان با این کفش‌ها را ندارید، در آن لیستِ کارها، این را در اولویت بگذارید. انتخاب‌های زیادی داریم: مشکی یا قهوه‌ای، جیر یا پوست گاوی، صاف یا پاشنه‌دار. برای هر مناسبتی، جفتی مناسب وجود دارد.

برای هوای سردتر

قبل از اینکه باران و برف به شهرتان بیاید، شما باید با خریدن کتی که هم شیک وهم رسمی است، آماده‌باشید. مطمئن شوید که کتی را که می‌خواهید انتخاب کنید با بیشتر لباس‌هایتان به‌راحتی ست شود.

کوله‌پشتی مناسب را انتخاب کنید

کوله‌ پشتی‌های امروزه مثل همان‌هایی که در مدرسه استفاده می‌کردید نیستند. می‌توانید از کیف‌هایی که از چرم خوب درست‌شده‌اند یا طرح شیکی دارند استفاده کنید. کوله‌پشتی‌ها تغییر استایلی زیادی انجام می‌دهند. پس اگر می‌خواهید گاهی به خرید بروید و وسایل کوچکتان را در دست نگه ندارید یا اگر وسایل ضروری‌تان را روزانه به دفترتان می‌برید، انتخاب یک کوله‌پشتی شیک می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

برای روز‌های جالب

پاییز فصلی است که معمولاً جشنواره‌های جالب و جذاب اتفاق می‌افتد و شما می‌خواهید که با تیپی جالب و جذاب در این اجتماعات شرکت کنید. پیشنهاد ما استفاده از بافت در لباس‌هایتان است که می‌توانید خودتان بسازید و استفاده کنید. برای مثال برای درست کردن کیف بافتی، به یک کیف یک‌طرفه، چند ابزار هنری و یک بعدازظهر روز تعطیل نیاز دارید.

برگشت به مدرسه

هرکسی که زمانی دانش‌آموز بوده است می‌داند خوب به نظر رسیدن در پاییز یعنی داشتن یک مجموعه کامل از وسایل جدید مدرسه. شما هم‌اکنون هم می‌توانید در این موضوع جذاب تحت عنوان بعد فارغ‌ التحصیلی شرکت کنید. استفاده‌ی از این ابزار و لوازم‌ التحریر در اتاق و کیفتان می‌تواند انرژی زیادی به شما دهد. دفترچه‌ی تلفن بامزه، مداد ژلی، برچسب‌های چسب‌دار، روبان‌های قابل شست شو و خیلی چیزهای دیگر که می‌توانید ذوق و هنر خود را در تزئین وسایل بکار ببرید.

پوشش درخور مهمانی‌هایی که در تعطیلات برگزار می‌شوند

از زمان‌های آزادی که دارید نهایت استفاده را کنید قبل از اینکه مهمانی‌ها شروع شود و شما در حال امتحان آرایش صورتتان باشید و ندانید کدام آرایش مناسب این فصل به صورتتان می‌آید.

برای تیپ زیبای جالب

مانیکور یادتان نرود! وقتش رسیده که پولیش‌های تیره‌ی ناخن را درآورده تا در زمستان استفاده کنید. برای اینکه جلوه‌ی بهتری داشته باشید یک پلیور سفید با شلوار جین مناسب بپوشید. باکمی آماده‌سازی و انجام مدل‌های شخصیتان، این پاییز احساس فوق‌ العاده‌ای داشته باشید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .