ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۰ نکته که به شما کمک می‌کند تا سبک لباس پوشیدن خاص خودتان را داشته باشید

a0e2fbcdd218693394d187e767c5271e

وقتی سلبریتی‌هایی مثل ویکتوریا بکام برای انجام خریدهای روزمره به سوپرمارکت می‌روند، طوری به نظر می‌رسد که انگار قرار است دقیقا از سوپرمارکت برای عکاسی به مجله ووگ بروند.

.

آن‌ها همیشه شیک و جذاب هستند و باید این را بدانید که شما هم خیلی ساده و راحت می‌توانید تیپ و سبک خاص خودتان را داشته باشید و همیشه شیک ومرتب باشید؛ شاید فکر کنید که برای این کار به بودجه‌ای پایان ناپذیر نیاز است؛ اما باید بدانید که شما با بودجه ای محدود هم می‌توانید روی مد و همیشه شیک باشید. نکته کلیدی این‌جاست که باید بتوانید سبک و تیپ خاص خودتان را کشف کنید و بعد لباس‌های موردنیاز برای تکمیل این سبک را بیابید تا خوش تیپ ترین باشید. درا ینجا قصدداریم ۱۰ نکته را به شما یادآوری کنیم تا با اتکا به آن‌ها بتوانید ظاهر خاص خودتان را داشته باشید. بدین ترتیب می‌دانید که باید به دنبال چه مدل لباس‌هایی بروید.

۱- چه کسی هستید؟

قبل از آن‌که بخواهید سبک لباس پوشیدن‌تان را تعیین کنید، باید بدانید که چه تیپ شخصی هستید؟ سن و سال‌تان، شغل‌تان و سبک زندگی‌تان را در نظر بگیرید

۲-به دنبال یک الگو باشید

در بین سلبریتی‌ها به دنبال کسی باشید که از نظر نوع لباس پوشیدن، الگو و فرد موردعلاقه شماست و دوست دارید که مثل او لباس بپوشید. برای این انتخاب حسابی وقت بگذارید و فقط به دنبال پوشش‌های مدروز نباشید. می‌توانید سبک لباس پوشیدن مد روز را با سبک کلاسیک و مدرن ترکیب کنید.

۳-به چه می‌خواهید برسید؟

آیا می‌خواهید در زمینه کاری پیشرفت چشمگیری داشته باشید یا دنبال پیدا کردن مرد رویاهای‌تان هستید؟ تمام برنامه‌ها و اهداف‌تان را بنویسید و به فاکتورهایی که می‌توانند در راه رسیدن به این هدف‌ها به شما کمک کنند فکر کنید.

۴- بدن خود را آنالیز کنید

با ذره بین خودتان را بررسی کنید. ببینید که از کدام بخش‌های بدن‌تان بیشتر خوش‌تان می‌آید و به دنبال زیورآلات مناسب باشید. وقتی به خرید می‌روید سایز وابعادتان را مدنظر داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید لباس‌هایی که به شما می‌آیند را خریداری کنید.

۵- از سبک‌های پوشش مختلف نکاتی بیاموزید

برای آن‌که بتوانید درک خوبی دراین زمینه پیدا کنید، نیازی به گذراندن دوره‌ها وکلاس‌های مختلف ندارید. فقط کافی است کمی‌دقت کنید. به جنس پارچه‌ها دقت کنید. ببینید که این پارچه‌ها به شما چه حسی می‌دهند. جنس لباس‌ها را با هم مقایسه کنید. تفاوت میان بافت‌های پارچه‌ها را درک کنید. به دنبال تنوع در جنس لباس‌های‌تان باشید تا در نهایت بفهمید که برای هر موقعیت و هر مراسم، و البته هر فصل، چه لباس‌هایی مناسب تر است

۶-کمد لباس‌های‌تان را بررسی کنید

به سراغ کمد لباس‌های‌تان بروید و سبک لباس پوشیدن فعلی تان را مشخص کنید. ببینید که از کدام یک از لباس‌های‌تان خوش‌تان می‌آید و کدام‌ها را دوست ندارید. در کدام لباس‌ها احساس راحتی می‌کنید. کدام لباس‌ها را بیش از ۳ سال است که در کمدتان نگه داشته اید. اگر از سبک و مدلش خوش‌تان نمی‌آید، می‌توانید آنها را با لباس‌های دیگر ترکیب کنید.

۷- تغییراتی را ایجاد کنید

گام به گام خودتان را برای ریسک کردن آماده کنید. لازم نیست که به یک باره همه لباس‌ها و تیپ‌تان را تغییر دهید. تغییراتی ریز و جزئی کافی است. از مغازه‌هایی که تاحالا خرید نکرده اید، لباس بخرید یا چیزهایی را بخرید که تا قبل از آن اصلا فکرش را هم نمی‌کردید که داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید سبکی متفاوت داشته باشید.

۸-درکمدتان لباس‌های ضروری و موردنیاز داشته باشید

در داخل کمدتان، لباس‌های لازم و ضروری داشته باشید: کفش سیاه، بلوز مشکی، بلوز سفید، شلوار جین، پیراهن شب مشکی، دامن مشکی، پالتو، کفش پاشنه بلند مشکی

۹- از محدوده راحتی‌تان خارج نشوید

همه ما یک محدوده و قلمرو راحتی داریم. دقت کنید که با پوشیدن لباس‌های متفاوت، از محدوده راحتی‌تان خارج نشوید. این را بدانید که همیشه باید راحت باشید

۱۰- به غرایزتان اعتماد کنید

یادتان باشد که تنها کسی که باید از سبک لباس پوشیدن شما راضی باشد، خود شما هستید. پس لباسی که دوست ندارید حتی اگر مد روز باشد، را نخرید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .