ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۰ مد آرایش برای پاییز امسال

۸۲dbf6cae1772ebce3f61a4b34447ba4

پاییز نزدیک است و ما تابش نور خورشید و مدل موهای خوب‌مان را از دست خواهیم داد. فصل جدید با خود مدهای گوناگون آرایش را می‌آورد. از پلک‌های هلویی تا مشکی رنگ و لب‌های به رنگ توت، متخصصان آرایش مدهای جدید را برای من و شما بازگو خواهند کرد.

.

علاوه بر این آنها نکاتی را خواهند گفت که شما را یک قدم جلو می‌اندازد.

پوست روشن و تازه غیرمحسوس

مد: پوست روشن و تازه غیرمحسوس

توضیحات: بیو نلسون (آرایشگر صورت): پوست‌های سالم و درخشان دوباره قرار است که مد بشود. برای خود من پوست موقعی خوب است که طبیعی به نظر بیاید و نه اینکه پر از آرایش و انحناهای غیرطبیعی باشد. یک پوست باید مرطوب و کرمی به نظر بیاید.

نحوه اجرا: از یک محصول پایه سبک، مرطوب استفاده کنید تا ظاهر پوست خود را تغییر بدهید. سپس از یک محصول پایه سخت یا پنهان‌کننده در اطراف بینی و زیر چشم‌ها استفاده کنید تا هرگونه بی‌رنگی روی پوست خود را بپوشانید و تمام آنها را با هم هماهنگ کنید. من از یک مداد کرکی گرد استفاده می‌کنم. در انتها از یک روشن‌کننده مرطوب روی گونه‌ها و بالای لب‌های خود استفاده کنید.

فهرست خرید:

محصول پایه برای پوست صورت و بدن برند (MAC) قیمت: ۲۸ دلار

محصول پایه غلیظ برند (Hourglass) قیمت: ۴۶ دلار

روشن‌کننده برند (Glossier) قیمت: ۲۲ دلار

آرایش صورت هلویی

مد: آرایش صورت هلویی

توضیحات: رابرت سسنک (آرایشگر): من عاشق این ظاهر هستم چرا که امسال توسط برندهایی مثل: بالمین، نارسیسو رودریگز و (BCBG) مورد استفاده قرار گرفت. هر کسی می‌تواند آن را برای خود استفاده کند (اگر شما یک پوست روشن و چشمان آبی دارید واقعاً به صورت شما خواهد آمد). از طرفی به راحتی هم روی پوست شما قابل اجراست. می‌توانید این ظاهر را با لب‌هایی بدون رنگ یا یک سایه قرمز ترکیب کنید تا یک ظاهر به یاد ماندنی را برای خود ایجاد کنید.

نحوه اجرا: یک کرم رنگی را به صورت شلاقی روی پوست قرار دهید تا زمانی که به غلظت مورد نظر خود برسید. در ادامه می‌توانید از یک پودر سایه استفاده کنید.

فهرست خرید:

کرم و پودر تام فورد به رنگ هلوی طلایی قیمت: ۶۲ دلار

خط چشم درخشان

مد: خط چشم درخشان

توضیحات: لائورا استیاسنی (آرایشگر): به نظرم مد شدن گلیتر‌ها برای پاییز خیلی عجیب است چرا که این مد بیشتر در زمان‌های تعطیلات باب می‌شود. من عاشق گلیترها و درخشان‌کننده‌هایی که در شوی تامی هیلفایر استفاده شد هستم. من همچنین عاشق ترکیب خط چشم و مد استفاده از گلیتر هستم.

نحوه اجرا: با یک مداد مشکی اطراف چشم را رنگ کنید. سپس مقدار مناسب از گلیتر را با کمک یک قلم مو اطراف چشم استفاده کنید. شما برای ایجاد یک ظاهر نرم‌تر از کرم استفاده کنید. کمی جرات به خرج بدهید و از یک گلیتر آبی رنگ یا یک رنگ غیرمحسوس مثل: مسی، قرمز یا طلایی استفاده کنید.

فهرست خرید:

گلیتر طلایی برند (MAC) قیمت: ۲۲ دلار

مداد چشم برند (Givenchy) قیمت: ۲۶ دلار

لب‌های به رنگ توت

مد: لب‌های به رنگ توت

توضیحات: اما دی (آرایشگر): برای من این یکی از برجسته‌ترین مدهای پاییز امسال خواهد بود. این مد رنگ‌هایی از قرمز تیره و بنفش و مشکی را پوشش می‌دهد. برای آنهایی که می‌خواهند یک ظاهر تر و تازه همراه با سایه‌هایی به رنگ توت داشته باشند این ظاهر می‌تواند فوق‌العاده باشد چرا که تمام انواع لب‌ها را پوشش می‌دهد. برای اینکه کمی ماجراجویی کنید بهتر است از یک آبی، مشکی و یا قرمز تیره‌تر و یا حتی سیاه استفاده کنید.

نحوه اجرا: برای ایجاد یک ظاهر نرم‌تر از سایه‌های سیاه‌تر در مرکز لب‌های خود استفاده کنید. سپس از انگشتان یا گوش‌پاک‌کن استفاده کنید تا رنگ را به روی لب‌های خود بکشید. مطمئن باشید که لب‌های شما حتماً مرطوب باشد.

فهرست خرید:

رژ لب بنفش (Burberry) قیمت: ۳۴ دلار

چشم‌های با رنگ ذغالی سنگین

مد: چشم‌های با رنگ ذغالی سنگین

توضیحات: جینا رابینسون (آرایشگر): من عاشق آزادی هستم که این ظاهر به پوست شما می‌دهد. با این ظاهر دیگر نگران به هم ریختن آرایش خود نخواهید بود و نیازی به نگاه کردن آینه ندارید. آرایش خود را ضخیم به کار بگیرید چرا که هر چقدر به هم ریخته‌تر باشد بهتر است.

نحوه اجرا: شما می‌توانید خط چشم را سبک استفاده کنید و بگذارید تا خط چشم خودش روی چشمان شما شکل بگیرد. به عنوان یک طرفدار این سبک به شما توصیه می‌کنم اطراف چشمان خود را کاملاً سیاه کنید و قسمت‌های خارجی چشم را با کمک یک قلم‌مو کمی به هم ریخته‌تر کنید. از اینجا به بعد دیگر کاری نداشته باشید. برای تاثیرگذاری بیشتر می‌توانید برروی یک خط چشم مشکی شده دوباره این قلم مشکی را بکشید.

فهرست خرید:

مداد مشکی برند (MAC) قیمت: ۱۷ دلار

لب‌های صورتی

مد: لب‌های صورتی

توضیحات: جویی مالوف (آرایشگر): لب‌هایی که آرایش روی آن معلوم نیست دوباره در حال مد شدن هستند. ما را به یاد دورانی می‌اندازد که جنیفر لوپز از این مد استفاده می‌کرد.

نحوه اجرا: از یک رنگ تاثیرگذار در ترکیب با یک برق لب درخشان استفاده کنید.

فهرست خرید:

برق لب برند (Dior) قیمت: ۳۵ دلار

مژه‌های نمایشی

مد: مژ‌ه‌های نمایشی

توضیحات: یاسمین کومبز (آرایشگر): برای پاییز استفاده از مژ‌ه‌ها دوباره محبوب خواهند شد چرا که یکی از لوکس‌ترین ظاهرها را به شما هدیه خواهند داد. مژ‌ه‌های نمایشی را می‌توان به تنهایی نیز به کار برد یا برای یک ظاهر متضاد می‌توان از یک رنگ روشن چشم استفاده کرد. با وجود تنوع در انتخاب مژه‌های مصنوعی و انواع ریمل‌ها هرگونه ظاهری قابل دسترس است حتی مژه‌های دست‌ساز و سفارشی. برند دیور (Dior) با استفاده از تعداد زیادی ریمل یک ظاهر خاردار را برای این مژه‌ها ایجاد کرده است.

نحوه اجرا: یک مژه مصنوعی را در اطراف چشمان خود استفاده کنید. سپس یک سایه یخی یا یک ریمل را ۲-۳ مرتبه روی چشمان قرار بدهید. (اجازه بدهید تا هر دفعه ریمل خشک شود و دوباره برای مرحله بعد اقدام کنید).

فهرست خرید:

ریمل سیاه از برند (Stila Huge) قیمت: ۲۳ دلار

مداد سایه برند (Ellis Faas) قیمت: ۴۲ دلار

کلاسیک قرمز

مد: کلاسیک قرمز

توضیحات: ونسا اسکالی (آرایشگر): این ظاهر ظریف و اصیل بسیار کلاسیک و جاودانه و شیک است مخصوصاً اگر با یک پوست سالم و تمیز نیز همراه شود. من عاشق سادگی و ظرافت آن هستم و البته در همه جا این مد مورد پسند است.

نحوه اجرا: از قلم لب درست در مرکز لب خود استفاده کنید و لب‌های خود را به روی همدیگر فشار بدهید. سپس از یک قلم‌مو برای مخلوط کردن رنگ روی لب خود استفاده کنید. این باعث خواهد شد تا دقت و پوششی را که نیاز دارید بدست آورید.

فهرست خرید:

قلم لب از برند (NARS) قیمت: ۲۶ دلار

ابروهای وحشی

مد: ابروهای وحشی

توضیحات: جوئل کانلز (آرایشگر): با ابروهای اینستاگرامی خداحافظی کنید. من عاشق دیدن این ابروهای طبیعی و آزاد هستم. علاوه بر این اجرای آن ساده است چرا که برخلاف ابروهای دیگر از پیش آماده، نیازی به زمان زیادی جهت اجرا ندارد.

نحوه اجرا: از یک مداد ابرو برای پر کردن هر فضای خالی و ابروهای پراکنده استفاده کنید. وقتی ابروها پر شدند و شکل مورد نیاز خود را گرفتند از انگشتان یا برس ابرو برای بالا بردن ابروهای خود در خلاف جهت رشد ابروها استفاده کنید.

فهرست خرید:

برس ابرو برند (Hourglass) قیمت: ۳۴ دلار

آرایش روشن و هنری

مد: آرایش روشن و هنری

توضیحات: ملیسا راجرز (آرایشگر): این یکی از باحال‌ترین مدهای پاییز ۲۰۱۶ است که در شوی جرمی اسکات دیده شد. اجرای آن خیلی ساده است. باید یک سری محصولات رنگی را وارد کیف آرایش خود کنید. اگر دوست دارید تا کمی متفاوت‌تر عمل کنید از رنگ نئون استفاده کنید.

نحوه اجرا: ابتدا روی پلک خود رنگ را اعمال کنید و در ادامه یک خط به سمت بالا بکشید. یک فضا بین پلک و خط چشم خود در نظر بگیرید.

فهرست خرید:

سایه رنگی برند (Sephora) قیمت: ۱۴ دلار

سایه چشم از برند (Urban Decay) قیمت: ۲۰ دلار

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .