ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۰ استایل جذاب جین برای پاییز و زمستان

۶۳de4f3c6303b2f95afa397bd1aa79d0

فصل زیبای پاییز و به دنبال آن زمستان، با شروع خودشان تغییرهای اساسی در استایل لباس‌ ها مخصوصاً لباس‌های جین به وجود می‌آورند، به‌طوری‌ که باید طراحان لباس را در این دو فصل زیر نظر داشته باشیم تا بتوانیم از استایل ها و طراحی‌های جدید آن‌ها را رصد کنیم.

.

این استایل ها و محبوبیت آن‌ها را شما می‌توانید در تمام جهان مشاهده کنید، در عکس‌هایی که عکاسان مد در سراسر جهان از افراد خوش‌پوش می‌گیرند تا فروشگاه‌ها در شهرهای بزرگ که در ویترین خودشان استایل های جدید از لباس‌ها را به فروش می‌گذارند. در این مقاله ما به بررسی روندهای شیک‌پوشی در لباس‌های جین پاییزی و زمستانی پرداخته‌ایم. از لباس‌های جینی که برش‌های متفاوت دارند تا جین‌های دو رنگ و فاق های بلند را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید. 

۱- شلوار لبه‌دار

شلوارهای جین لبه‌دار زیبا هستند و به‌عنوان لباس‌های خوش استایل در فصل پاییز محبوبیت پیداکرده است. از انواع این شلوارها ساق‌های راسته و همچنین ساق‌های چسبان هستند که هر شخصی بر اساس علاقه خودش می‌تواند از این نوع شلوارها استفاده کند. شما می‌توانید این شلوار را برای ایجاد یک تغییر کوچک در لباس‌های کاری روزانه خودتان و یا برای ایجاد حس خوب شیک‌ پوشی برای آخر هفته خودتان با تی‌شرت ترکیب کنید. شما می‌توانید در پاییز در هر مغازه‌ای چند نوع از همین شلوارها را مشاهده کنید، اگر دوست دارید شلوار دلخواه خودتان را به این صورت بپوشید، کافی است که قیچی خودتان را از وسایل خیاطی خودتان بیرون بیاورید و چند برش ساده در قسمت پشت ساق شلوارتان به وجود آورید.

۲- شلوار جین کمربالا

شلوار جین کمر دار در تابستان هم یکی از محبوب‌ترین جین‌های بازار بود و حالا هم برای پاییز و زمستان همان روند را پیش‌گرفته است. شلوارهایی که شما می‌توانید کمی بالاتر از کمر خودتان آن‌ها را بالا بکشید. ما معمولاً این استایل را برای روزهای بهاری مشاهده کرده بودیم، ولی امسال پاییز و زمستان تغییر اساسی در تصورات ما از استایل شلوار جین به وجود آورده‌اند. منظورمان شاید از شلوار جین کمربالا برای شما کمی مبهم باشد، به‌عکس بالا نگاه کنید. اگر شلواری دارید که با پوشیدن آن حس می‌کنید بازهم می‌توانید آن را بالاتر از حالت عادی روی تن خودتان بکشید، آن را بالاتر ببرید. شما وقتی شلواری با این استایل می‌خرید باید کمربالا بودن آن را هم نشان دهید.

۳- ژاکت‌های جین کلاسیک

اگر شما فکر می‌کردید فقط در این فصل شلوارهای جین متفاوت می‌شوند باید بگوییم که کمی نظرتان و جالباسی خودتان را باید تغییر دهید. پاییز امسال، یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ ترین لباس‌های بازار و خیابان‌ها ژاکت‌های جین کلاسیک خواهند بود. شما به‌راحتی می‌توانید در خیابان‌ها بانوانی را با ژاکت‌های جین مشاهده کنید که ژاکت خودشان را بر روی دامن پوشیده‌اند و یا به‌صورت کلاسیک جین به روی جین ( شلوار و ژاکت جین) به تن کرده‌اند. برخلاف فصل‌های قبل، ژاکت‌های کلاسیک با اندازه‌های کمی کوچک از قد همانند آنچه در عکس بالا مشاهده می‌کنید رواج پیدا کرده است. برش‌های متفاوتی هم‌ روی این ژاکت دیده می‌شود. 

۴- جین کوتاه

اگر شما عاشق شلوار جین بهاری خودتان هستید که چسبان بود و به ساق شما چسب می‌شد هستید باید خبر خوبی بهتان بدهیم، می‌توانید آن را در پاییز هم بپوشید، با این تفاوت که باید کمی از ساق آن را ببرید. امسال یکی از پرطرفدارترین لباس‌های جین بازار همین شلوارهای تنگ کوتاه خواهند بود. شلوارهایی که ما از آن‌ها حرف می‌زنیم، زمانی که می‌پوشید باید بالاتر از مچ شما قرار بگیرند. اگر از جین‌های کوتاه بازاری خوشتان نمی‌آید بهتر است شلوار جین بلندی را که دوست دارید بخرید و آن را کوتاه کنید، پیشنهاد می‌کنیم آن را کوتاه کنید چون این شلوارهای ساق کوتاه نباید ظاهر تاخورده به داخل و سنجاق زده داشته باشند و باید جای قیچی روی آن‌ها معلوم باشد. می‌توانید این شلوارها را بالباس‌های کاری خودتان و کفش‌های ساده ترکیب کنید.

۵- شلوارهای جین دورنگ

اگر شما از کسانی که عاشق مد هستید باشید، دوست دارید در عرض یک دقیقه چشم به هم زدن در لباس جین باشد، پس به شما توصیه می‌کنیم به جین‌های دورنگ نگاهی داشته باشید. مطمئناً در لیست خرید خودتان آن‌ها را قرار می‌دهید. این جین‌های مد شده و محبوب چالشی برای سایر لباس‌های شما هستند، این نوع از جین را می‌توانید با همه لباس‌های خودتان و حتی جین‌های دیگر هم ترکیب کنید. این دورنگ‌ها را در استایل های جین‌های دم پا گشاد و همچنین ساق‌های برش خورده می‌توانید در ویترین‌ها پیدا کنید، هر نوعی از این جین‌ها را بپوشید، ظاهر شما با دورنگی که این شلوار دارد بسیار زیبا دیده خواهد شد.

۶- جین و کیف جین

بسیاری از ما در تابستان روند محبوب ترکیب کردن شلوارهای جین کوتاه به‌صورت شلوارک را با کیف پول‌های آبی‌رنگ و جین را دیده بودیم، این استایل به این شکل بود که شما از یک کیف گران‌قیمت جین به روی یک شلوار جین کلاسیک استفاده می‌کردید. گویا این روند با تغییر در شکل شلوارک جین به شلوار، تغییر کفش‌ها به کفش‌های کتانی و پاییزی و عنصر ثابت کیف‌های طراحی‌شده به فصل پاییز و زمستان کشیده شده است. برای این‌که بهتر با موضوع ارتباط برقرار کنید بهتر است به‌عکس بالا نگاه کنید.

۷- شلوارهای راسته

افسانه شلوارهای جین راسته دوباره بازگشته است. این شلوارها عمر بیشتری از هر لباس دیگری دارند. این شلوارهای جین کلاسیک احیا بزرگی در عرصه مد شلوارهای جین بوده است، ولی در پاییز باید این شلوارها را با اسنیکرز، کتانی و کفش‌های مردانه بپوشید. زنانی که عاشق مد هستند این مدل از شلوار جین را به خاطر قابلیت تا خوردت در انتهای شلوار بیشتر از شلوارهای ساق تنگ و اندامی دوست دارند، شما با جمع‌ کردن ساق‌های این شلوارها، می‌توانید آن‌ها را به شلوارهای استایل کوتاه تبدیل کنید.از آنجایی‌که این شلوار برآمدگی‌های تن شما را می‌پوشاند، این شلوارهای برای اندام‌هایی که کمی چاق‌تر هستند هم می‌تواند مناسب باشد.

۸- شلوار پاره شده پسرانه

شلوارهای جین پاره که معمولاً سبک پسرانه آن‌ها را در تمام فصل‌های می بنیم امسال برای دختران در فصل پاییز مد شده است، شما می‌توانید این شلوارها را از برندهای محبوب خودتان با توجه به مد شدن در پاییز بخرید و یا می‌توانید با استفاده از آموزش‌های ساده شلوار ساده خودتان را پاره‌ پاره کنید و استایل محبوب خودتان را درست کنید. شما شلوارهای جین پاره با تنوع بالا را در مغازه‌ها می‌توانید پیدا کنید، با سایش‌های متفاوت و همچنین پارگی‌های سطحی یا شدید. شلوارهای جین سنگ‌ شور شده و پارگی‌های موضعی روی آن‌ها در پاییز امسال محبوبیت بیشتری نسبت به سایر شلوارهای جین دارد. استایلی که شمارا شبیه پسر خواهد کرد.

۹- لباس جین

شما در پاییز امسال با پوشیدن لباس جین اشتباه نکرده‌اید. این استایل می‌تواند بر اساس آنچه شما می‌پوشید، به‌صورت استایل معمولی و یا طراحی‌شده تبدیل شود. شما می‌توانید جین راحتی که برای تابستان خودتان خریده بودید را با اضافه کردن اکسسوری و کمی لباس‌های پاییز با خودتان به مهمانی پاییزی وارد کنید. 

۱۰- جین به همراه پلیور

در اینجا یک استایل گرم و پاییزی به همراه لباس محبوب فصل داریم. شما می‌توانید به همراه تمامی شلوارهای جین خودتان یک پلیور ترکیب کنید و روز گرمی برای خودتان درست کنید. پیشنهادهای دیگر ما استفاده از کمربند به روی جین خودتان است تا بتوانید یک تفاوت بهتر در لباس‌های خودتان ایجاد کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .