ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

۱۰ علامت که ثابت می‌کند شما خوش‌استایل هستید

۵۱fccc7d7519fea84c85898572d90843

۱- اولین قانون خوش‌استایل بودن اولین قانون خوش‌استایل بودن این است که خودستا نباشید و واقعا بدانید معیار یک شخص باسلیقه، به‌روز و شیک چیست؟ هرچند یک جنتلمن بودن کمی متفاوت است، اما برای یک روز مهم باید استایل خودتان را داشته باشید.

.

 ۲- به پیشنهادهای گروه هم‌سالان و همکاران خود پیش از خرید اهمیت بدهید.

هرکسی در این کره خاکی با اولین نگاه می‌فهمد که شما استایل یک جنتلمن را دارید، یا پوششی که هیچ سلیقه‌ای در آن به کار نرفته است. وقتی می‌خواهید خرید کنید، باید بدانید جدیدترین برندی که کالکشن خود را ارائه کرده است، کدام برند است و آیا نیازهای شما را برای استایلتان برآورده می‌کند یا خیر؟ و در صورت انتخاب از طریق سریع‌ترین پست آن را تحویل بگیرید، زیرا به موقع پوشیدن یک برند، اولین اصل است.

 ۳- آدم‌های باسلیقه‌ای که می‌شناسید، می‌توانند به خوش‌استایلی شما کمک کنند.

البته به خاطر داشته باشید با همکار یا دوست صمیمی خود طوری لباس نپوشید که با هم مقایسه شوید. چون اگر با دوست خود آن‌قدر شبیه لباس بپوشید و از یک برند استفاده کنید ( از یک نوع کت‌وشلوار و یک نوع کفش)، دیگران شما را هم‌چون شخص و آینه مقایسه می‌کنند و فقط به این فکر می‌کنند که شما صبح تا شب در مورد هماهنگ شدن استایلتان با یکدیگر صحبت می‌کنید.

 ۴- دوستان و اقوامتان هرگز نباید به شما «لباس» هدیه بدهند.

آن‌ها سلیقه شما را نمی‌دانند. شاید دو سال پی‌درپی باشد که آن‌ها سعی کرده‌اند لباس‌هایی که به نظرشان راحت و و گرم است، برایتان انتخاب کنند. و اصلا نمی‌دانند شما از کجا خرید می‌کنید، یا استایل این فصلتان چیست؟ پس به آن‌ها گوشزد کنید که هدیه نقدی یا کارت هدیه را ترجیح می‌دهید.

 ۵- تیپ لباس‌های خود را هر چند وقت یک بار تغییر دهید.

لباس‌های مختلفی در موقعیت‌های متفاوت بپوشید. خودتان را برای موقعیت‌های مختلف آماده کنید. بله، در مورد کمد لباس‌هایتان صحبت می‌کنیم. در مورد جایی که بیشترین زمان را آن‌جا می‌گذرانید و ممکن است مجبور به تغییر فوری لباس‌هایتان شوید. زمانی که آخر هفته را می‌خواهید بگذرانید، نمی‌توانید با یک لباس توری شرم‌آور بیرون بروید. پس با داشتن دو تی‌شرت مناسب به‌راحتی می‌توانید آخر هفته را پیاده‌روی کنید. اگر هواشناسی فقط ۱۰ درصد احتمال بارش باران را داد، یعنی روز جدیدی برای استایل شما. پس باید تدابیر لازم برای آن روز و پوشیدن لباس مناسب داشته باشید. درکل برای هر سناریویی لباس مناسب آن موقعیت را داشته باشید. چون خیلی مهم است که همیشه برای استایلتان فول آپشن باشید.

 ۶- به نظر خانم‌ها در مورد لباس‌هایتان توجه کنید.

مواظب باشید! خانم‌ها در مورد لباس‌هایتان بیشتر از صورتتان صحبت می‌کنند. اگر در ارتباط چشمی راحت نیستید و به قول معروف گردنتان موقع صحبت کردن پایین است، لباستان شما را توصیف خواهد کرد. اگر لباس‌ها می‌توانند آدم‌های دنیا را دور مدل‌های مشهور جمع کنند و استایل بی‌نظیری داشته باشند، پس شما هم می‌توانید.

 ۷- کسانی که شما را نمی‌شناسند، در مورد پوشش شما حرف می‌زنند.

شاید بیشتر خانم‌ها به‌ندرت برای دومین بار به پوشش شما نگاه کنند، اما مردها شیفته پوشش شما می‌شوند و در میان جمع هم از شما و جلو همه می‌پرسند: « لباستان را از کجا خریده‌اید؟» خب با این جمله بازی تمام است. همه می‌فهمند که استایل شما بی‌نظیر است و به پوششتان بیشتر توجه می‌کنند.

 ۸- شما معمولا استایل ویژه خیابان را هم دارید.

هیچ نیازی به توضیح نیست که شخصی که در کنار شما راه می‌رود، ممکن است در یک نشریه کار کند و استایل شما را یک شاهکار ببیند و از شما بپرسد: «می‌توانم از شما یک عکس بگیرم؟» و این یعنی «پیروزی».

 ۹- این‌که شما دانش کافی نسبت به تاریخ مد و بیش از آن لباس‌های هر دوره داشته باشید.

ژست نگیرید. شما تکلیف خودتان را انجام داده‌اید. استایل برای شما وانمود کردن به خوش‌پوشی یا این‌که بدانید رپر‌ها چه می‌پوشند، نیست. پس فراموش نکنید خیلی به قضیه اهمیت ندهید. شما فقط به لباس‌ها علاقه دارید و می‌توانید در مورد آن‌چه می‌پوشید، نظر بدهید و بقیه مشکلات را کنار بگذارید.

 ۱۰- مردم شما را با افراد مشهور اشتباه می‌گیرند.

زمانی که در یک رویداد شرکت می‌کنید (مهمانی، قرار کاری و…)، تقریبا همه کت‌وشلوار پوشیده‌اند. اگر استایل شما متمایز باشد، خیلی از افراد حاضر در آن موقعیت از شما خواهند پرسید: «من شما را جایی ندیده‌ام؟» فقط با این جمله کنار بیایید، این نشان می‌دهد که شما به هدفتان رسیده‌اید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .