ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

یک مدل لباس در چهار اندام متفاوت

۰۰۰۱۶۲۶de6aa8ef5b99196e5ea11b990

اینکه یک مدل لباس می‌تواند برای هر اندامی مناسب و زیبا باشد بیشتر شبیه به یک افسانه است تا واقعیت. اما این مدل پیراهن که شبیه به یک تی شرت بلند است، ثابت کرده است که این جمله می‌تواند حقیقت داشته باشد.

.

برای اثبات این قضیه ما این لباس را به تن ۴ خانم قد بلند، ریز اندام، دارای بالا تنه بزرگ و چاق امتحان کردیم و با طراحی‌های متناسب با اندامشان، استایل آن‌ها را تکمیل کردیم. با ما همراه باشید تا نتیجه آن را با هم ببینیم.

اگر قدتان بلند است

می‌توانید از یک بالاپوش مناسب مانند جلیقه روی لباستان استفاده کنید تا بتوانید بالاتنه خودتان را بهتر تعریف کنید. این کار بالاتنه و پاهایتان را بهتر نشان می‌دهد. 

اگر اندام ریزی دارید

یک کت طرح‌دار با یقه‌های بزرگ توجه را به سمت بالا جذب می‌کند و قدتان را بلندتر نشان می‌دهد. دکمه‌های کت را باز بگذارید تا خطوط عمودی بدنتان یکسره دیده شود. 

اگر بالاتنه بزرگی دارید

رنگ تیره بالاتنه را کوچکتر و صاف‌تر نشان می‌دهد. زیر پیراهنی‌هایی از جنس پارچه کشباف هم در از بین بردن منحنی‌های بدن بسیار مفید هستند. استفاده از زیورآلات و شال یا ژاکت قرمز را نیز فراموش نکنید.

اگر چاق هستید

از مد دهه ۹۰ میلادی الهام گرفته و پیراهنتان را روی یک تی شرت سفید بپوشید، یک کت زیبا و کفش‌های تخت بند دار، ظاهرتان را شیک‌تر نشان می‌دهد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .