ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

یاد رجبعلی خیاط در جشنواره مدولباس فجر/ برگزیدگان معرفی شدند

۹aa91352e792f145830c61b99571c730
پنجمین جشنواره مدولباس فجر در حالی از امروز رسما آغاز به کار کرد که در آئین افتتاحیه این رویداد برگزیدگان این دوره معرفی و تجلیل شدند.

.

به گزارش مهر، گلناز نصراللهی، در مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مد و لباس فجر که امروز دهم اسفندماه در تالار رودکی برگزار شد گفت: با وجود اینکه توجه به صنعت مد و لباس در کشور ما دیر آغاز شد، به سرعت در حال پیشرفت هستیم و وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه ویژه‌ای به بخش پوشاک دارد.
مدیرکل نساجی و پوشاک وزارت صنعت و معدن و تجارت از شکل‌گیری مدارس مد خبر داد و گفت: در حال حاضر به راه‌اندازی مدارس مد توجه ویژه‌ای داریم و قصد داریم با استفاده از تجارب کشورهای خارجی، با کمک مؤسسات خصوصی چنین مدارسی را احداث کنیم.
نصراللهی افزود: در صحبت‌هایی که با ۳ مدرسه مد خارجی داشتیم همه آن‌ها به نحوه لباس پوشیدن ایرانی‌ها توجه داشته و عقیده داشتند لباس پوشیدن ایرانی‌ها تفاوت زیادی با کشورهای همسایه دارد. آن‌ها عقیده دارند در لباس ایرانی‌ها نوآوری دیده می‌شود و ایران علاوه بر توانایی تأمین نیاز خود، برای صادرات هم پتانسیل خوبی دارد.
همچنین در مراسم از منصور الیاسی مدیر برند L.C.man تولیدکننده پوشاک آقایان، ناصر نساج‌پور مدیر صنایع نساجی نساج پور و میثم نژادرمضانی مدیر موسسه پوشش اسلامی تیام تجلیل شد.
در این مراسم محمود نکوگویان، تنها یادگار شیخ رجبعلی خیاط هم حضور داشت و به نقل خاطراتی از پدر خود و ویژگی‌های مثبت اخلاقی او پرداخت.
نکوگویان، مهم‌ترین ویژگی پدرش را خوش قولی و مهربانی با یتیمان دانست و افزود: پدرم به قول و وعده خود پایبند بود و اگر به هر دلیل، لباسی در زمان مقرر آماده نمی‌شد، هیچ مبلغی به عنوان اجرت دریافت نمی‌کرد.
 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .