ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گران ترین کیف جهان در هنگ کنگ حراج شد

d7115f2e533cc8bcf91823021f4ba6a2

مسوولین حراجی مشهور Christie’s در هنگ کنگ، اوایل ماه جاری، گرانترین کیف های جهان را به حراج گذاشتند. این دو کیف مارک Birkins بوده و جمعا بیش از ۲۵۰ هزار پوند قیمت گذاری شده بودند.

.

ولی یکی از کیف ها به قیمت ۲۰۸ هزار و ۱۷۵ پوند (معادل ۳۰۰ هزار و ۱۶۸ دلار) به فروش رسید. کیف مورد اشاره که از پوست سوسمار هیمالیایی با تزیینات طلا و  ۲۴۵ قطعه الماس، ساخته شده است، توسط یک خریدار ناشناس خریداری شد.

جالب اینکه رکورد قبلی گرانترین کیف جهان نیز به Birkin تعلق داشت. کیف صورتی رنگ الماس نشانی که سال گذشته به قیمت ۲۲۲ هزار دلار حراج شد.

تولید و فروش کیف های دستی گرانقیمت بیزنس پرسودی است. بسیاری از خانه های مد مشهور، هزاران کیف از کیف های پرطرفدار خود را تولید و روانه بازار می کنند. اما گرانترین کیف جهان یعنی کیف مارک Hermes Birkin در هیچ فروشگاهی عرضه نمی شود. این کیف به یاد بازیگر و خواننده مشهور جین بیرکین که در سال ۱۹۸۱ الهام بخش طراحی آن شد، نامگذاری شده است.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که سرمایه گذاری بر روی یک کیف Hermes Birkin از سرمایه گذاری در بازار بورس آمریکا سودآورتر است. یک کیف Birkin معمولی، به قیمت ۵ هزار و ۶۰۰ پوند فروخته می شود. اما ارزش آن طی ۳۵ سال گذشته، ۵۰۰ برابر افزایش یافته است. بر اساس آمار منتشر شده، برگشت سرمایه سالانه یک کیف <بیرکین> ۱۴.۲ درصد می باشد.

خانم های خوش سلیقه فوق ثروتمندی که در لیست انتظار خرید یکی از این کیف های دست ساز قرار دارند، بایستی مدتی دندان روی جگر بگذارند، چون ساخت هر کیف Hermes Birkin به دلیل ظریف کاری هایش، حداقل ۴۸ ساعت طول می کشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .