ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

گذر از خود زشت انگاری به آرامش و اعتماد به نفس

۵b74e738223d177a4030153c35f64896

چارلی هاوارد ” Charli Howard ” اکتبر گذشته، پس از اینکه آژانس مدلینگی که با آنها کار می کرد، عذرش را به دلیل بی تناسب بودن اندامش خواستند، نامه شدید اللحنی را در فیس بوک منتشر کرد.

.

این ایراد در حالی از چارلی گرفته شد که لباس سایز ۲ می پوشید. چارلی پس از انتشار پیام تند و تیز یک فیلم ویدیویی نیز در YouTube منتشر کرد.

هاوارد در قسمتی از نامه اش که بیش از ۱ هزار بار share شده، نوشت: به خاطر اینکه مطابق استاندارد زیبایی مسخره شما نیستم، شرمنده یا ناراحت نیستم. در حالی که شما تمام روز پشت میزتان کیک و بسکوئیت از گلویتان فرو می دهید، ولی از من و دوستانم به خاطر ظاهرمان انتقاد می کنید. هرچقدر بیشتر ما را به کاهش وزن و کوچکتر شدن مجبور کنید، طراحان بیشتر مجبور می شوند لباس های مناسب سایز ما بدوزند. هر روز دختران بیشتری بیمار می شوند. این تصویری نیست که می خواهم از خود ارائه بدهم.

مدل انگلیسی، در فیلم ویدیویی تحت عنوان Style Like U، باب گفتگو درباره سلامت روانی و جسمی و نقطه نظرات بیمارگونه و غیر عادی دنیای مد درباره زیبایی را باز کرده است. در این فیلم از کار کردن در صنعت مد به عنوان کسی که از دوران کودکی و نوجوانی فاقد اعتماد به نفس بود صحبت می کند.

مدل ۲۳ ساله در پاسخ به این سوال که آیا به اختلال خود زشت انگاری مبتلاست یا خیر؟ گفت: صد درصد. گاهی ۵ بار در روز خودم را وزن می کردم تا مطمئن بشوم وزنم زیاد نشده.

او از روزهایی می گوید که مجبور بود برای کم کردن از دور کمرش به اندازه دو اینچ، روزها به خودش گرسنگی بدهد و فقط با energy bar و نوشیدنی گرم تغذیه کند و نمک را به طور کامل کنار بگذارد. او می گوید که چگونه این مساله بر روی رابط اجتماعی اش نیز تاثیر گذاشته است. چارلی می گوید: هیچ وقت خودم را جذاب و خواستنی تصور نمی کردم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .