ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کیف دستی های کوچک؛ آیا واقعا شیک و مد هستند؟

۸۵۰e17edce6779cc111d239710be36ab

حدود چهار سال پیش کیف دستی های کوچکی مد شده بودند. اما به نظر می رسید که ما تمایل داریم وسایل زیادی داخل کیفمان گذاشته و حمل کنیم بنابراین آن ها با کیف های بزرگتری جایگزین شدند. به هرحال مد همواره در حال تغییر بوده و هست و اکنون نیز به نظر می رسد باز هم این کیف ها روی کار آمده اند. با کوشالی همراه باشید.

.

این کیف ها از برند فندی تا موسچینو، گوچی و کوچ ۲۰۱۸-۲۰۱۷ می باشند. بسیار لوکس و در اندازه ی کوچک هستند. با بندهای چرم و فلز تزئین شده و در اندازه ای هستند که بیش از یک رژلب و مقداری پول جا ندارند! این کیف های کوچک قطعه ی درخشان استایل این روزها هستند.

کدام یکی از آن ها را انتخاب کنم؟

برای خرید این نوع کیف ها می توانید به دو مورد توجه داشته باشید: سایز و مدل کیف. مدل و نوع تزئین آن به سلیقه ی خودتان است هرچند کیف دستی هایی با بند بلند امروزه محبوب تر و شیک تر هستند. چرا که باعث می شوند کیف به سبکی این طرف و آن طرف برود و روی شانه تان جا به جا شود؛ اما حتما از قبل مشخص کنید که چه اندازه ای می خواهید. هر چند به نظر ما هر چه کوچکتر، شیک تر و جذاب تر!

چگونه این کیف دستی های کوچک را بیندازیم؟

این کیف ها احتمالا زیاد مورد استفاده قرار نگیرند مگر اینکه در تعطیلات، بیرون با دوستان، آخر هفته و… باشید چرا که وسایلی از قبیل لپ تاپ، دوربین، مداد، عطر، هدفون، لباس باشگاه و چیزهایی از این قبیل در آن جا نمی شوند.(که البته این وسایل واقعا هم غیرضروری به نظر می رسند!)

بهرحال… هر زمانی که تمایل داشتید سبک حرکت کنید می توانید از این کیف ها استفاده کنید. آن ها واقعا سبک،جذاب،شیرین و بامزه هستند و اگر نظر ما را بخواهید واقعا اوج شیک بودن را می رسانند.

این کیف دستی های کوچک را هر کسی نمی تواند استفاده کند اما آنقدر خوب هستند که حیف است از دستتان برود!

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .