ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کیفهایی که در سال جدید بیش از مدل های دیگر رو مد خواهد بود

۲d8edb28c6792cb00bf850749758d146

مسلما دانستن مدهای جدید در ۲۰۱۶ در انتخاب کیف به شما کمک خواهد کرد. در چند سال گذشته در طراحی مد و لباس از نگرش مینیمالیستی به وفور بهره گرفته شده است.

.

 خطوط تمیز، اشکال هندسی، سیاهی در سیاهی در سیاهی و البته در کنار تمامی این سادگی، گاه استفاده از رنگ های تند و توجه به جزییات در ۵ مدل صدر جدول مدل های کیف دستی امسال مشهود است. به اضافه ی استفاده ی بسایر زیاد از ریشه ها و منگوله ها و آویزها.

کیف با بند زنجیری

اگر سال ۲۰۱۵ سال کیف هایی شبیه به خورجین و کیسه بود سال ۲۰۱۶ سال کیف هایی با بندهایی از جنس زنجیر است ( به طور خاص گوچی دیونیسوس). اما برای انتخاب کردن بندی از جنس زنجیر فلزی نگران نباشید. راه های ساده ای برای اتخاذ این سبک به صورت شکیل وجود دارد. تنها مطمئن شوید که کیف مورد نظر شکل جعبه مانندی دارد و از طرح های کروی و پر انحنا نیست و تزیینات دیگر کیف به حداقل رسیده است.


 کیف های کوچک

این نوع کیف از کم کاربردترین کیف ها و در عین حال جذاب ترین کیف ها در کمد پوشاک شماست. این کیف ها امسال در رنگ هایی ارائه شده اند که معمولا در سایز بزرگ نمی بینید. صورتی آدامسی و سنبلی سرد( رنگی مشابه با یاسی، ترکیبی از بنفش روشن و آبی سرد روشن)

 


 کیف هایی با بند کوتاه دستی

اگرچه استفاده از این نوع کیف همواره در بورس بوده است اما در سال جاری با بازگشت به سبک دهه ۷۰ اروپا، مجددا برجسته شده است. گرفتن یک کیف با ساختار و شکل پیچیده در یک رنگ خنثی و راحت برای نگهداشتن در ساعد دست . ( به انداختن چنین بندی دور شانه حتی فکر هم نکنید)

 


 ساختار کوله پشتی

بسایر خب. کوله پشتی در چند سال گذشته بیشتر استفاده می شود. اما امسال این مدل ها جریان اصلی مد را تشکیل می دهند و لازم نیست برای انتخاب آن تردید کنید.


 مدل های ریش دار و آویزدار

درست همانند کفش هایی با مدل های آویزی، کیف های دستی ریشه دار نیز در سال جدید طرفداران خویش را داشته اند. نکته اینجاست که جدا از مدلی که انتخاب می کنید بهتر است در انتخاب این مدل کیف رنگ های خنثی را برگزینید. به این ترتیب کیف شما با بیشتر لباس هایتان هماهنگ خواهد شد و متناسب با هر فصلی خواهد بود.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .