ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کمربند در خدمت زیبایی و تشخص

۰f3f7b3d024c0f56f0acc50bc50d9557

جنسیت ما سبب می‌شود که نوع کمربند پوشیدن ما نیز متفاوت باشد. برای خانم‌ها کمربند در حکم یک تغییر در ظاهرشان را دارد راهی برای اینکه یک رنگ جدید را به لباس خود اضافه کنند. برای مردان کمربند در حکم نگه‌دارنده شلوار را دارد. ممکن است در طول یک دهه یک کمربند بیشتر نداشته باشند.

.

اما لوازم جانبی هرگز نباید یک چیز اضافی به حساب بیایند حتی اگر مثل کمربند وظیفه حفظ شلوارتان را بر عهده دارند. کمربند درست می‌تواند عدم توازن در ظاهر را درست کند یا اینکه به ظاهر تک رنگ شما سرزندگی هدیه کند. کمربند می‌تواند شما را مثل یک کابوی یا یک مرد خوش‌پوش ایتالیایی کند و البته شلوار شما را هم ثابت نگه می‌دارد.

ست کنید اما نه خیلی

این یک سوال قدیمی است. آیا باید لوازم جانبی خود را با ظاهرتان ست کنید؟ این موضوع نیاز به تدبیر و فکر دارد. شما باید از رنگ‌های متضاد استفاده کنید تا حس عمق بخشی به ظاهر را ایجاد کنید.

تنها جایی که باید ظاهر را ست کنید در مورد کراوات و کمربند مشکی است. این موضوع سبب ایجاد یک حالت رسمی در ظاهر شما خواهد شد.

از بند شلوار استفاده کنید

کت شما برای اینکه درست بایستد نیازی به کمربند ندارد برای اینکار باید سراغ خیاط بروید. اما یک موضوع عجیب در مورد بند شلوار وجود دارد.

شما اینجا دو انتخاب دارید. وقتی سراغ خیاط خود می‌روید از او بخواهید که یک سر این بندها را ندوزد تا بتوانید کمربند با اندازه دلخواه را پیدا کنید یا اینکه از او بخواهید این بند را برای یک کمربند نازک چرمی بدوزد. (باریک‌تر بهتر است) کمربندهای ضخیم را برای لباس‌های کار نگه دارید.

رنگ مناسب را انتخاب کنید

اگر شما از صحیح و خطا در انتخاب ظاهر خود نگران هستید پس از کمربند خود برای اینکه کمی تن به آب زده باشید استفاده کنید. یک کمربند روشن می‌تواند ظاهر کاری موقر یا یک ظاهر تک رنگ برای بیرون را متحول کند.

درست مثل طراحی داخلی می‌ماند. اگر برای یک سفر دریایی می‌خواهید کت و شلوار ملوانی همراه با یک پیراهن کشی یقه گرد خاکستری همراه با یک کفش بنددار مانک قهوه‌ای بپوشید یک کمربند نارنجی می‌تواند ظاهر شما را روشن‌تر بکند. قهوه‌ای و نارنجی خیلی به هم می‌آیند.

اندازه خود را بدانید

دو نوع ظاهر بزرگ وجود دارد. ظاهر عریض با پاهای بلند که با محصولاتی از برندهای راف سیمونز و (Vetements) پشتیبانی می‌شود که برای شما بزرگ هستند.

یک کمربند نمی‌تواند شما را کوتاه و بلند کند. اگر یک شلوار بگی را با کمربند محکم ببندید روی شلوار شما چروک می‌افتد و دور کمر شما باد خواهد کرد. یک کمربند راهی است برای پوشیدن شلوار‌هایی که کاملاً اندازه نیستند.

البته کمربند باعث می‌شود تا با پاهای بلند بشود راحت‌تر کنار آمد. آنها با جدا کردن قسمت بالایی و پایینی بدن این کار را انجام می‌دهند. شما با این کار عدم تناسب در ظاهر خود را از بین می‌برید. این وسیله‌ای است که هم الان خوب کار می‌کند هم اینکه در سال ۱۹۷۳ خوب کار می‌کرد.

سگک‌های بزرگ چندان هم خوب نیستند

آن کمربندهایی که سگک‌های‌ بسیار بزرگی داشتند را یادتان هست؟ بهتر است آنها را فراموش کنید. امروزه همه چیز به سادگی ربط پیدا می‌کند تا بتواند یک ظاهر جادویی را ایجاد کنید.

با داشتن یک ظاهر معمولی می‌توانید از سگک بزرگ‌تر استفاده کنید اما نباید زیاده‌روی کنید. سراغ کمربندهای چرمی یا بافته شده با یک طرح رنگی بروید.

یکی از طرح‌های فشن شو را انتخاب کنید

طرح‌هایی که در فشن‌ شو‌ها استفاده می‌‌شوند به ندرت وارد دنیای واقعی می‌شوند. آنها بیشتر به عنوان یک طرح مفهومی روی جلد مجلات به کار برده می‌شوند. اما هنوز یک یا دو ایده وجود دارند که می‌توانند جواب بدهند. مثل طرح کمربند بند کفش از گوشا رابچینسکی.

این ظاهری است که اسکیت‌بازهایی که نمی‌خواستند به خاطر کمربندهای چرمی به بدن خود آسیب برسانند استفاده می‌شود. راهی آسان و موثر است اما برای پوشیدن با کت و شلوار مناسب نیست.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .