ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کلکسیون لباس ” تامی هیلفیگر ” برای معلولین

۲۱b9ad30781a3312d12f4eb3aa07aa4c
تامی هیلفیگر برای کلکسیون جدید خود، پا را از مدل های همیشگی فراتر گذاشته و برای معلولین نیز لباس های جدیدی را طراحی کرده است.

.

با یک گشت و گذار کوتاه در فروشگاه های لباس، حتما شما هم می فهمید که مدل های گوناگون و متنوعی برای افراد با هر نوع ظاهری، از افراد خیلی لاغر گرفته تا افراد خیلی چاق، موجود است. حتی شما می توانید از میان آنها لباس هایی برای عروسک و حیوانات خانگی خود نیز پیدا کنید. اما در میان آنها جای یک چیز خالی است. بله! لباس هایی مناسب برای معلولین.
اما تامی هیلفیگر برای کلکسیون جدید خود، پا را از مدل های همیشگی فراتر گذاشته و برای معلولین نیز لباس های جدیدی را طراحی کرده است. 
طراح این مجموعه که «Runway of Dreams,» نام دارد، «Mindy Scheier» است. او ایده این کلکسیون را از پسرش که مبتلا به دیستروفی ماهیچه‌ای می باشد، گرفته است. او این لباس ها را طوری طراحی کرده که پوشیدن آنها برای کودکان راحت تر باشد. به عنوان مثال به جای دکمه از مگنت استفاده کرده است.
Mindy Scheier می گوید: ” پوشیدن این لباس ها برای کودکان راحت تر است، حتی اگر آنها نتوانند خودشان لباس هایشان را به تن کنند، کار خانواده یا پرستار آنها راحت تر از قبل خواهد شد.” 
این کلکسیون برای دختران و پسران با قیمت هایی مابین ۱۸٫۵۰ تا ۴۲٫۵۰ روانه بازار شده است.
 
 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .