ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کلکسیون عکس های Ari Seth Cohen نمایانگر شکوه و زیبایی دوران سالخوردگی

۲۴fae0cf4e190078d5b9896e00870cd9

سارا جین آدامز، ۶۰ ساله یکی از خانم های پیرو مدی است که در کلکسیون جدید آثار عکاس مشهور، آری ست کوهن “Ari Seth Cohen ” به تصویر کشیده شده است.

.

این کلکسیون Older and Wiser نام دارد. آدامز، که در بسیاری از عکس های کلکسیون مقابل دوربین قرار گرفته است، می گوید: چین و چروک های صورتم مرا به وحشت نمی اندازند. من به آنها به چشم مدال افتخار و نماد تجربیاتی که در مسیر زندگی ام کسب کردم، نگاه می کنم. چرا از نشان دادن آنها خوشحال نباشم؟

در دنیا مد و زیبایی، چین و چروک های صورت به عنوان ظواهر منفی پیر شدن نشان داده می شوند. اما کوهن نظر دیگری دارد. او در سال ۲۰۱۲ و در پی درگذشت مادربزرگش، کلکسیون Advanced Style را با شرکت مدل های بالای ۶۰ سال منتشر کرد. او می گوید: اتفاقات بعدی دور از انتظار بود. چون خیلی از آژانس های بازیگری از من خواستند که خانم هایی که با ایشان کار کرده بودم را به آنها معرفی کنم.

آثار کوهن، به جز آمریکا، در کشورهای دیگر نیز به نمایش گذاشته شده اند. در کلکسیون جدید او، مردان و زنانی از سراسر جهان به تصویر کشیده شده اند.

یکی از این زنان سالخورده، یعنی مانويلا گارسیا مورنو، در ۹۳ سالگی با کوهن آشنا شد. کوهن می گوید: مانويلا بعد از دیدن کارهای قبلی ام از طریق فیس بوک با من تماس گرفت. او زن فوق العاده ایست که در بوینس آیرس زندگی می کند. من برای آشنا شدن با او و گرفتن عکس ها به بوینس آیرس پرواز کردم. از اینکه یک زن ۹۳ ساله به کارهایم علاقمند بود و آنها را دنبال می کرد، احساس غرور کردم.

کوهن امیدوار است که کسانی که کتاب جدیدش را می بینند، دریابند که پیرشدن جزيی از واقعیت زندگی است که باید به استقبال آن رفت.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .