ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کلکسیون جدید طرح های کیت ماوس

۶۱۸۷e8e3b292df4bec7f162543eed86b

کیت ماوس، سوپر مدل ۴۲ ساله انگلیسی که از ۱۴ سالگی کار مدلینگ را شروع کرد، مدتی است به کار طراحی مد روی آورده و اخیرا نیز کلکسیون جدیدش به نام Kate Moss x Equipment را معرفی کرده است.

.

کمپین تبلیغاتی او با عکس های گرفته شده توسط داریتا وربویی (از دوستان نزدیک کیت) و همچنین یک فیلم ویدیویی با شرکت سوزی کیو تهیه شده است.

خبرنگار مجله Vogue گفتگوی کوتاهی را با ماوس انجام داده است.

در مورد پیراهن های Equipment چه چیزی شما را به خود جذب می کند؟

پسرانه و دخترانه بودن آنها را دوست دارم. من خودم یک tomboy هستم. پوشیدن این پیراهن ها خیلی راحت است و پارچه آنها بر تن می نشیند.

فرایند طراحی لباس ها چه بود؟

تیم Equipment پیراهن ها را آوردند و من آنها را کمی تغییر شکل دادم و درباره طرح پارچه ها و اینکه جیب ها کجا باید قرار بگیرند، نظر دادم. دوست دارم در طراحی هر چیز سهم داشته باشم. عاشق حرف زدن درباره لباس و لمس کردن پارچه هستم.

کار کردن با دیارا وربوپی چه حال و هوایی دارد؟

کار کردن با یک عکاس زن فرق می کند. البته من اوایل کارم با کورنی دی و آنی لبوویتز هم کار کرده ام. اما اکثر عکاس هایم مرد هستند. توجه دیارا به جزییات واقعا در عکس ها نمایان است.علت انتخاب سوزی کیو برای ویدیو چه بود؟ او سابقا با نام سوزی بیک مدلینگ می کرد.

من در اوایل ورودم به حرفه مدلینگ در کنار سوزی کار می کردم و تقریبا با او بزرگ شدم. وقتی کنار او هستم، احساس خجالت می کنم. او یک فرق سر تا نوک پا یک خانم است. یک بار در سفر به نیویورک با او در فرودگاه روبرو شدم. من با کفش ورزشی و دامن جین بودم ولی او شیک و آراسته.

شما ویدیو را در خانه تان فیلمبرداری کردید. آیا صحنه فیلمبرداری را استیج کردید؟

نه آن اتاقی است که من همه میهمانی ها و تولدها را در آنجا برگزار می کنم. هرکس باید اتاقی با یک سن، میکروفن و جاز داشته باشد. 

و اما سوال آخر. آیا همکاری شما با Equipment ادامه خواهد داشت؟

بله. ما برای فصل اینده برنامه های زیادی داریم.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .