ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کلکسیون بهاره ” اچ اند ام “، منتخب دیوید بکهام

۲۶۶۰be2b2df02c41fc17abdbfc676d66
اچ اند ام «H&M» شرکت سوئدی و چند ملیتی خرده ‌فروشی لباس است که به دلیل ارائه محصولات فست-فشن در بازار پوشاک مردان، زنان، نوجوانان و کودکان شناخته شده می‌باشد.

.

 

این برند سوئدی با قیمت های مناسب و تنوع فراوان محصولات انتخاب خوبی برای لباس های روزانه و اسپورت است، اگرچه مدل های رسمی تر نیز می توان در این مجموعه یافت.

این برند بخشی را با عنوان «پوشاک دیوید بکهام» راه اندازی کرده است که خود شخص دیوید بکهام مدل آن شده و پوشاک هایی که به تن می کند نیز جزو انتخاب های مورد علاقه خودش است.

لباس های منتخب دیوید بکهام در عین کلاسیک بودن، مدرن و اسپورت نیز هستند. مدلی که هر مردی دوست دارد از آن کپی کند.

دیوید بکهام، ستاره دنیای ورزش و پدر ۴ فرزند، ترجیح می دهد که مدل هایی را انتخاب کند که هم برای یک جلسه کاری و هم برای موقعیت های غیررسمی مانند قهوه خوردن با یک دوست در کافه، مناسب باشد.

او می گوید: «به همان اندازه که در کمدم لباس های رسمی هست، لباس های غیر رسمی نیز وجود دارد و من عاشق این ترکیب بندی ام. به همین دلیل کلکسیون جدید و مدرن اچ اند ام را می پسندم. این مجموعه بسیار متنوع است و شما می توانید آنها را در مکان های گوناگون به تن کنید.»

قیمت های لباس های این کلکسیون از ۷٫۹۹ یورو تا ۴۹٫۹۹ یورو متغیر است.
در اینجا کلکسیون بهاره ۲۰۱۶ برند اچ اند ام را به انتخاب دیوید بکهام برایتان آورده ایم. با خرید این کلکسیون نه تنها پول تان را ذخیره می کنید بلکه آنقدر جذاب خواهید شد که تمام نگاه ها را به سمت خودتان جذب خواهید کرد.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .