ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کتاب «راهنمای مد ایران» منتشر می‌شود

f3ad4a234535b69ec9bf916a25462992
نخستین کتاب راهنمای مد ایران با مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در بخش مد و لباس منتشر می‌شود.

.

مديرعامل موسسه خانه مد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم استفاده از شرايط پسابرجام در راستای ارتقاء اقتصاد كشور گفت: ايران دارای ظرفيت‌های بزرگ فرهنگي و انساني بويژه در حوزه مد و لباس است كه با برنامه ريزی و فراهم آوردن ابزارهای مناسب می‌تواند حتی نرخ ۱۰٫۷ درصدی بيكاری موجود را تا حدود قابل توجهی كاهش دهد.
جاوید شیرازی افزود: سال گذشته ميلادی چرخش مالی صنعت مد جهان ارزش ۱٫۲ تريليون دلار بود و اين در حالي است كه اين هنر صنعت در ايران اسلامي به دليل سال‌ها بي‌توجهي و گرته برداری‌های غير اصولي در كنار تحريم های غيرمنصفانه خارجی سهم بسيار ناچيزی را از اين كيك بزرگ به خود اختصاص داد.
وی ادامه داد: با رفع تحريم‌ها، كارگروه ساماندهي مد و لباس كشور با درك نياز به منبعي مرجع برای علاقه‌مندان به اين هنر-صنعت پروژه تهيه و انتشار اين كتاب مرجع را فراهم كرد.
مجری این پروژه گفت: با توجه به ماهيت و اهميت اين كتاب و بر اساس برنامه ريزی‌های به عمل آمده، در پنجمين نمايشگاه مد و لباس فجر كه در محل تالار وحدت برپا خواهد شد، فرايند ثبت‌نام به منظور مشاركت در انجام اين پروژه بزرگ از سوی كارشناسان و متخصصين مد ايراني اسلامي صورت می‌گیرد.
مديرعامل موسسه هنری خانه مد تصريح كرد: موضوع‌ها و منابع مورد استفاده در كتاب در قالب مسابقه اعلام می‌شود تا تمامی علاقه‌مندان به فرهنگ اصيل و پويای ايرانی اسلامی بتوانند درآن مشاركت کنند.
وی با ذكر اين نكته كه به برندگان هر بخش در همايش رونمايي از بهترين های كتاب مد ايران در سال آينده جوايز نفيسی اهدا خواهد شد افزود: البته منابع داوری شده، علاوه بر نسخه چاپی در سايت اين كتاب نيز در دسترس عموم قرار می‌گيرد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .