ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کاهش میزان فروش ویکتوریا سکرت طی سال ۲۰۱۷

koshaly_652

ویکتوریا سکرت در سال ۲۰۱۶ تصمیم عجیبی گرفت و اعلام کرد که عرضه لباس های شنا که از محبوبیت بسیار خوبی نیز برخوردار بودند را متوقف کرده و تنها بر روی لباس زیر، محصولات زیبایی و برند Pink متمرکز خواهند شد.

ویکتوریا سکرت

دلیل شرکت ویکتوریا سکرت برای توقف عرضه لباس شنا، سود آور نبودن این بخش اعلام شد. اما بنظر می رسد که این تصمیم جز کاهش میزان فروش آن طی سال گذشته، نتیجه دیگری نداشت.

 

براساس گزارش های منتشر شده از صنعت مد، کاهش میزان فروش برند ویکتوریا سکرت طی سال گذشته ادامه داشت و در برخی از ماه های سال به ۱۰ تا ۱۴ درصد رسید. هر چند، در ماه های آخر سال ۲۰۱۷، وضعیت اندکی بهبود یافت، اما در کل میتوان سال گذشته را سالی نه چندان موفق برای ویکتوریا سکرت اعلام کرد.

 

ویکتوریا سکرت
ویکتوریا سکرت

 

هر بار که شرکتی، تغییر عمده در محصولات عرضه شده خود می دهد، با افت فروش روبرو می گردد. طی سال گذشته، رقابت بر سر ارائه لباس های زیر با کیفیت و در عین حال ارزان تر به اوج رسید. برند Madewell American نیز به مرور بر سهم خود از بازار لباس زیر افزوده است.

در کنار این برندها، تازه واردینی مانند True and Co و Lively نیز در جذب نظر مشتریان موفق عمل کرده اند. به همین دلیل ویکتوریا سکرت برای باقی ماندن در صدر بازار لباس زیر و لباس خواب، بایستی تلاش هایش را بیشتر کرده و تنها به شوی سالانه و سر و صدایی که پیرامون آن ایجاد میشود، اکتفا نکند.

 

 

 

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .