"/> کانیه وست همچنان از نامزد شدن برای مقام رئیس جمهوری دم می زند | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کانیه وست همچنان از نامزد شدن برای مقام رئیس جمهوری دم می زند

f66da0157e88ccf3deb2fbdbfc220fe0

ظاهرا کانیه وست از تصمیم قبلی اش در مورد اینکه برای انتخابات سال ۲۰۲۰ خود را نامزد خواهد کرد، منصرف نشده است. او در سال ۲۰۱۵ در مراسم MTV Video Music Awards این ادعا را مطرح کرد. اما تقریبا هیچ کس حرف اش را جدی نگرفت.

.

اما کانیه در مصاحبه ای که دوشنبه هفته گذشته با آنی مک (مجری شبکه رادیویی BBC) انجام داد گفت که اگر بر صندلی ریاست جمهوری در کاخ سفید بنشیند، با مسایل با رویکرد انساندوستانه برخورد خواهد کرد. وی ادعا کرد که رویکرد خاصی در مورد انسانیت، مردم و حقیقت دارد. وست گفت: اگر تا وقتی زنده هستم بتوانم تغییری در جهان ایجاد کنم، این کار را خواهم کرد.

کانیه در طی مصاحبه از وجود تنش و اختلافات نژادی در آمریکا صحبت کرده و به تیراندازی های اخیر در لوئیزیانا، مینه سوتا و چند شهر دیگر آمریکا اشاره کرد و گفت: ما بی تفاوت شده ایم. به کشته شدن سالانه ۵۰۰ نوجوان در شیکاگو و اینکه تنها در نیمه نخست ماه جولای، ۷ مورد تیراندازی از سوی پلیس انجام شد، بی تفاوت شده ایم.

با اینکه بسیاری از مردم، تصمیم کانیه در مورد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را جدی تلقی نکرده و نمی کنند، ولی بازاریاب ها و سودجویان از هم اکنون اقلام تبلیغاتی مزین به نام و عکس کانیه را ساخته و روانه بازار کرده اند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .