ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

کامیلا عثمان؛ همزاد کیم کارداشیان

۵۴f5be3ea3d707845e48b51427471fd9

کامیلا عثمان “Kami Osman ” زن زیبا و جوان تورنتویی که طرفداران و دنبال کنندگان فراوانی در اینستاگرام دارد، در گفتگو با خبرنگاران نشریه Toronto Star، از معایب و محاسن زندگی در سایه کیم کارداشیان سخن گفت.

.

هنگامی که کامیلای ۲۱ ساله در دبیرستان ریچموندهیل در شمال تورنتو تحصیل می کرد، همکلاسی هایش به دلیل شباهت ظاهری بسیار زیاد او با کیم کارداشیان او را دست می انداختند. کامیلا می گوید: بچه ها از من می پرسیدند، برنامه کیم کارداشیان را تماشا کردم؟ من هم هاج و واج می پرسیدم: آن دیگر کیست؟ ما در خانه مان تلویزیون کابلی نداشتیم. تا اینکه یک روز کامیلا که کنجکاو شده بود، نام کیم کارداشیان را در Google جستجو کرد و با دیدن عکس هایش با خود فکر کرد: خوشگل است.

او هنوز هم با فروتنی می گوید: وقتی می گویند شبیه کیم کارداشیان هستم، آن را به عنوان تعریف تلقی می کنم. واقعیت این است که خودم فکر نمی کنم که شباهت فوق العاده ای بین مان وجود داشته باشد.

مدتی قبل Flare.com، عثمان را به عنوان بدل کیم کارداشیان انتخاب کرد. هنگامی که عثمان سه سال قبل به اینستاگرام ملحق شد، عکس هایش به سرعت در آمریکا و کانادا به اشتراک گذاشته شد و سیل پیام ها و اظهارنظرها در مورد شباهت او با کارداشیان ۳۵ ساله روان شد. او با انتشار عکس های آخرین جلسه عکسبرداری که در آن شرکت کرده بود، طی فقط دو هفته شمار دنبال کنندگانش از ۱۰۰ به ۵۰ هزار نفر افزایش یافت. جالب اینکه کیم و کامیلا با یکدیگر ملاقات کرده و عکس هم گرفته اند.

عثمان می گوید که برخلاف چند میلیون دنبال کننده کیم که با پرداخت ۲.۹۹ دلار در ماه، از دوره های آنلاین آموزش آرایش در وب سایت رسمی کیم کارداشیان استفاده می کنند، او هرگز سعی نکرده که استایل کارداشیان را تقلید کند. او در واقع می گوید که بیشتر از همه استایل بیانسه و ریانا را می پسندد.

عثمان شباهت ظاهری بین خود و کیم کارداشیان را اینگونه توجیه می کند: پدر کیم، رابرت کارداشیان ارمنی بود، در حالی که والدین من اهل کشور همسایه ارمنستان یعنی آذربایجان هستند. مشخصات ظاهری ما تقریبا یکی است. موهای تیره، ابروهای پر پشت و استخوانبندی صورت. عثمان ماه آینده وب سایت خود به نام KamillaOsman.com را راه اندازی خواهد کرد. وی در این وب سایت توصیه هایی در مورد سبک زندگی، مد و زیبایی ارایه خواهد داد. ولی دسترسی به آن تنها از طریق آبونمان میسر می باشد. او که در زمینه خوانندگی نیز استعداد دارد، سال آینده اولین تک ترانه خود به نام Chill RandB را منتشر خواهد کرد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .