ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه لباس بپوشیم که عضلانی تر دیده شویم؟

e63eba4a60c5a7383338249762b2606c

فرقی نمی کند که شما به صورت ارثی عضلات بزرگی داشته باشید و یا نداشته باشید در هر صورت تقریبا همه ی آقایان می خواهند که عضلات بزرگی داشته باشند و یا حداقل طوری لباس بپوشند که اینطور نشان داده شود.

.

در این مقاله سه ترفند ساده را با هم مرور می کنیم که در این امر شدیدا شما را یاری می کند.

۱- درز های لباس هایتان را درک کنید

اینکه لباس شما با شما صحبت کند و بفهمید که چه لباسی مناسب بدن شماست خیلی مهم است. سعی کنید محل دوخت ها دقیقا روی شانه ی شما بیفتد اگر کمی جلوتر از بالای شانه باشند اینطور نشان می دهد که شما به اندازه ی کافی بزرگ نیستید که لباستان را پر کنید. پس نگذارید هیچ وقت این اتفاق بیفتد. حقه ی این کار این است که اگر درز ها و محل دوخت ها دقیقا روی شانه ی شما باشد آن را پر تر نشان می دهد و مسلما هیکل شما جالب تر به نظر می رسد.

 ۲- بهترین سایز ممکن را انتخاب کنید

برین بویز کارگردان فشن آمریکایی می گوید: ” یک پیراهن دقیقا فیت بدن شما سینه و سرشانه های شما را به خوبی نشان می دهد اما توجه کنید که تفاوت بزرگی بین یک لباس اندازه و یک لباس بدن نما است. سایزی را انتخاب کنید که شانه ها و بازوی شما را در بر می گیرد ولی نه کمر شما را.

یک پیراهن نخی ۱ تا ۵ درصد استرج ( کشی) انتخاب کنید. پیراهن های در این رنج زیاد آب نمی روند و قالب بدن شما را بهتر نشان می دهند.

۳- یک الگوی استراتژیک داشته باشید

همه می دانیم که لباس های با خطوط افقی بدن شما را چاق تر نشان می دهد و خطوط عمودی شما را بلندتر. پس اگر هدفتان این است که بزرگ تر دیده شوید پیراهن هایی را با خطوط افقی انتخاب کنید . پیراهن های با رنگ تیره در بالا و رگه های روشن تر در قسمت پایینی مناسب هستند. این رنگ تیره ی کشیده شده روی سینه و شانه های شما توهم ماهیچه ای بودن ایجاد می کند.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .