ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه صندل مناسب بخریم؟

۲f4e552d638dc78e77d3d5a128eaa4d7

شاید در تابستان بخواهید صندل به پا کنید تا راحت باشید. اما در هنگام به پا کردن صندل چه نکاتی را می‌توان در نظر گرفت تا این تجربه برای شما راحت باشد؟

.

۱. مراقب صندل‌های بدون پشت پاشنه باشید

دمپایی ابری راحت است، اما صندل‌های بدون پاشنه پشت خوب نیستند. آنها باعث می‌شوند که فشار بیشتری روی انگشتان شما بیاید. در هنگام پوشیدن این صندل‌ها، اگر راه می‌روید پاشنه پایتان از یک سو به سمت دیگر حرکت می‌کند و اصطکاک ایجاد می‌کند و انگشتان شما هم ممکن است به زمین برسد. در این حالت پوست پای شما سفت می‌شود. این پوست ممکن است ترک بردارد. شاید پاشنه پای شما بسیار درد بگیرد یا انگشتانتان متورم شوند.

۲. لاانگشتی خوب است!

هرگاه که توانستید، صندلی بخرید که لاانگشتی باشد. پیدا کردن این صندل‌ها کار آسانی نیست اما آنها در بازار هستند. این صندل‌ها برخی مشکلات رایج کفش‌های معمول را ندارند و از خستگی پاها و خستگی عضلانی جلوگیری می‌کنند.

۳. به روز پیش رو فکر کنید

اگر می‌خواهید در زمستان به بیرون بروید لباس گرم با خود به همراه برمی‌دارید. پیش از مسافرت طولانی به دستشویی می‌روید. اما چرا درباره کفش خود برنامه‌ریزی نکنید؟ اگر می‌دانید که قرار است زیاد راه بروید، دمپایی ابری و کفش‌های پاشنه‌بلند را در خانه بگذارید بمانند. کفش‌های مهمانی قرار نیست شما را در مسیری طولانی همراهی کنند. کسی جرات ندارد با کفش پاشنه‌بلند ورزش کند. اگر قرار است زیاد راه بروید، بهتر است به دنبال کفش‌هایی باشید که پشتیبانی بیشتری از پاهای شما دارند.

۴. کفش اندازه پا بخرید

برخی از موارد این راهنما شاید بدیهی به نظر برسد، اما کفش‌هایی بخرید که واقعا سایز پای شما هستند. اگر صندل زیادی بزرگ باشد، پای شما در داخل آن حرکت خواهد کرد و این باعث تاول زدن می‌شود. همچنین این باعث می‌شود پس از راه رفتنی طولانی دچار درد شوید.

۵. کمک بخواهید

مشکلی نیست اگر کمی کمک بخواهید. از کارشناسان و فروشندگان در زمینه خرید کفش کمک بخواهید. پیش از آن که کفشی بخرید که آن را پس از مدتی کوتاه کنار بگذارید، به سراغ نظر کارشناسان بروید. کفش‌های زیادی هستند که درد پا را کاهش می‌دهند.

۶. از موم شمع استفاده کنید

اگر بند چرمی صندل اذیتتان می‌کند، می‌توانید کمی موم شمع روی قسمت داخلی‌اش بمالید تا این بند نرم شود و پایتان در آن احساس راحتی کند.

۷. راه دیگر برای راحتی پا

وقتی موم شمع در اختیار ندارید می‌توانید به سراغ گزینه دیگری بروید: دئودورانت. از مواد ضد عرق یا ضد اصطکاک در پشت بندها استفاده کنید. این به‌ویژه برای روزهای داغی مناسب است که پای شما بسیار عرق می‌کند.

۸. بند کشی بسیار مفید است

هر زمانی که توانستید، صندلی بخرید که بندهایش کشی باشد. در این حالت کفش اندازه پای شما باقی می‌ماند. بندهای قابل تنظیم هم به همین دلیل بسیار مناسب هستند. مهم‌ترین نکته این است که اطمینان حاصل کنید که صندل شما به بهترین شکل ممکن قالب پایتان شده است. پای شما احتمالا در گرمای تابستان کمی ورم می‌کند و باند کشی می‌تواند کمک کند که کفش اندازه پایتان شود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .