ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر راه بریم؟

۳۴۸۸۱b8882798e6c95711d6bcfcd403c

آیا هنگامی که کفش پاشنه بلند می‌پوشید راحتید؟ آیا می‌دانید روش صحیح پوشیدن پاشنه بلند و راحت راه رفتن با آن چیست؟ خیلی از خانمها وقتی پاشنه بلند می‌پوشند احساس ناخوشایندی دارند و راه رفتن برایشان سخت است.

.

زمانی که مرلین مونرو می‌گفت: «اگر یک کفش مناسب به یک دختر بدهید، او دنیا را فتح می‌کند» ما مطمئن بودیم که منظور او از کفش مناسب قطعاً یک کفش پاشنه‌ بلند است؛ اما اگر نتوان با یک کفش پاشنه‌بلند راه رفت چه؟ درنتیجه تمامی آن رؤیاها نقش بر آب می‌شوند. به همین منظور ما به سراغ چند راز راه رفتن با کفش‌های پاشنه‌بلند رفته‌ایم. 

از پاشنه به سمت پنجه قدم بردارید، نه از پنجه به طرف پاشنه

ساده‌ترین راه برای یک قدم زدن زمخت و بی‌روح، قرار دادن تمامی پا بر روی زمین در یک لحظه است. درست مانند وقتی‌که یک کفش صاف پوشیده‌اید. بسیاری از افراد این‌گونه قدم برمی‌دارند، اما زمانی که یک کفش پاشنه‌بلند می‌پوشید ابتدا پاشنه‌ی خود را روی زمین گذاشته و سپس پنجه را زمین بگذارید. این‌گونه راه رفتن طبیعی‌تر هم به نظر می‌رسد.

قدم‌های کوچک بردارید

پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند شما را به برداشتن قدم‌های کوچک‌تر از حد معمول محدود می‌کند. ازاین‌رو شما برای طی کردن یک مسیر مشابه نیاز به برداشتن قدم‌های بیشتری دارید؛ اما این کار به زیبایی راه رفتن شما کمک می‌کند.

عجله نکنید

حرکت سریع با کفش‌های پاشنه‌بلند نه‌تنها ظاهر خوبی ندارد، بلکه می‌تواند منجر به زمین خوردن شما هم بشود. بهتر است تا در هنگام راه رفتن با کفش‌های پاشنه‌بلند زیاد عجله نکنید. برعکس کمی حوصله به خرج داده و با اعتمادبه‌نفس قدم بردارید.

کمی به عقب خم شوید

ممکن است که حس کنید به هنگام راه رفتن با کفش‌های پاشنه‌بلند کمی از سرعتتان گرفته می‌شود، درنتیجه برای جبران آن گردن خود را به جلو خم می‌کنید. ازاین‌رو در هنگام راه رفتن با کفش پاشنه‌بلند اندکی بدن خود را به عقب خم کنید. این کار مانع از خمیدگی بالاتنه‌ی شما به طرف جلو می‌شود.

خودتان را در حال راه رفتن در یک خط مستقیم تصور کنید

زمانی که قصد کشیدن یک خط مستقیم را دارید، درصورتی‌که به جای نگاه کردن به خودکار به نقطه‌ی پایانی خط نگاه بیندازید، خط صاف‌تری را خواهید کشید. این حرکت در مورد راه رفتن با کفش‌های پاشنه‌بلند نیز صادق است. اگر به نقطه‌ی پایانی مسیر (مثلاً رستوران انتهای خیابان) نگاه کرده و خود را در آنجا تصور کنید بهتر راه خواهید رفت تا اینکه دقیقاً به نوک انگشتانتان خیره شوید.

به پاهای خود کمی قوس دهید

زمانی که هر قدمی برمی‌دارید و حس می‌کنید که در حال لیز خوردن هستید، پاهای خود را کمی خم کنید تا با این کار به درون کفش خود فشار وارد کنید. این کار باعث می‌شود تا کفش شما کاملاً اندازه‌ی پایتان شود.

مطمئن شوید که کفشتان اندازه‌ی پایتان است

اگر کفش پاشنه‌بلند شما اندازه‌ی پایتان نباشد، راه رفتن با آن غیرممکن می‌شود. اگر این کفش خیلی بزرگ است، از پدهای مخصوص اندازه شدن کفش استفاده کنید. اگر کفش شما خیلی کوچک است، آن را به کفاشی‌ها دهید تا با دستگاه مخصوص، اندازه‌ی کفش را بزرگ‌تر کنند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .