ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه با لباس های مشکی شیک پوش شویم؟

۲۴۷b6f95024acacb9e1c80decc27ce13

آقایان عاشق رنگ سیاه هستند و عادت خرید آقایان نیز این امر را تایید می‌کند. بر طبق یک تحلیل خرده‌فروشی رنگ سیاه محبوب‌ترین رنگ در سال ۲۰۱۵ بوده و ۳۲٪ فروش‌ها را به خود اختصاص داده است و همچنان شاهد تمایل بیشتر آقایان به ریشه‌های رنگ سیاه هستیم،

.

صرف نظر از هرگونه روشنی یا رنگی دیگر که یک رنگ تمیز و حداقلی را ایجاد می‌کند. اما دانش اینکه چطور همه لباس‌های‌مان سیاه باشد خیلی سخت‌تر از این است که مستقیم به فروشگاه برویم و هر چیزی را که سیاه رنگ است را خریداری کنیم.

در واقع ممکن است در انتخاب رنگ سیاه اشتباه بکنید. آیا آرزو می‌کردید در یک روز تابستانی تماماً سفید بپوشید؟ یا شاید استایل ژاپنی شما بیشتر مثل استایل دراکولا به نظر برسد؟

بیایید نگاهی به شرایط سیاه پوشیدن شما بیندازیم، اینجا به معرفی ۵ روش جالب برای تمام سیاه‌پوش شدن خواهیم پرداخت.

ظاهر رسمی

سه‌گانه سیاه رنگ پیراهن، کراوات و کت و شلوار یک راه قطعی‌تر برای شیک به نظر رسیدن در مهمانی شام یا روی فرش قرمز است.

یک کت اطلسی رنگ با یقه‌های تیز برآمده از جنس چرم آکسفورد در تضاد با بافت‌های مختلف و در ادامه یک کفش سیاه روغنی براق همراه با یک پیراهن کتان و یک تاکسیدو از جنس پشم پارچه موهر یک ظاهر درخشان را نوید می‌دهد. این کت بیشتر از همیشه به تن شما خواهد نشست و نیازمند این است که بی عیب و نقص باشد. در اینجا هیچ گل سینه‌ی عجیب یا دستمال جیبی عجیبی وجود ندارد تا توجه‌ها را به جای دیگری منحرف کند.

ظاهر شیک اروپایی

یک کت سیاه نشانه استایل مردانه است. اما متاسفانه به جز در اداره کمتر استفاده می‌شود. ظاهر خود را در محیط کار تمام سیاه کردن بیشتر یک کار اروپایی به نظر می‌رسد (جدای از اینکه پیراهن آبی و سفید در محیط کار پوشیده می‌شود). خطوط تمیز و فضای باز به عنوان یک فضای مناسب برای وسایل اضاقی نقش بازی می‌کند. یک ساعت جیبی، انگشتر خاتم دار یا زنجیر گردن نقره ای.

در ماه‌های سردتر به دنبال پلیورهای یقه گرد باشید. قسمت گردن، شانه و سینه را ساده نگه دارید و روی گزینه‌های فلزی حساب باز کنید (نقره همیشه به عنوان ماده‌ای مردانه به کار آمده است). یک ظاهر خوب از چند لایه تشکیل شده است. یک گردن‌بند کوتاه روی پلیور یا یک پَر فلزی روی یقه کت‌تان و روی کفش مانک خود یک سگک نقره‌ای اضافه کنید.

یک ظاهر دهه شصت

همه لباس‌های سیاه رنگ با ورود چرم به کناری می‌گریزند. یک کت موتورسواری چرم روی یک پلیور یقه گرد که کمی بالاتر از خط دور کمرتان ارتفاع دارد در کنار یک شلوار جین تنگ. برای کفش‌ها هم یک پوتین چلسی بسیار مناسب است.

برای یک ظاهر خیلی جدید از یک لباس بلند استفاده کنید. یک پیراهن بلند و تنگ را با رنگ پایه نظامی و طرح‌های موج‌دار یا پنجره‌ای شطرنجی بپوشید. شلوار جین سیاه باید تنگ باشد و یک ظاهر شرق لندنی داشته باشد به علاوه یک کلاه نمدی پشمی و عینک شما را مستقیم به دهه شصت پرتاب می‌کند. برای ساده‌تر کردن ظاهر و راحتی پوتین‌ها را با یک کفش دربی پاشنه بلند ترکیب کنید.

ظاهر جین

یک تی‌شرت و شلوار جین کلید رسیدن به یک ظاهر مردانه باحال است. بنابراین چطور باید آن را انجام داد با توجه به اینکه در طول تابستان گرما نیز به سراغ ما می‌آید؟

تا جای ممکن از تی‌شرت سبک استفاده کنید، سراغ پارچه پنبه‌ای نازک و کتان بروید. از کتان‌های سنگین ترکیبی دوری کنید و زیرپوش هم نپوشید. شلوار جین خام و سنگین نپوشید و به دنبال شلوارهای سبک‌تر که در قسمت قوزک پا بریده باشند، بروید یا اینکه خودتان پاچه شلوار را کمی بالا بدهید تا هوا جریان پیدا کند.

نکته‌ی استایل: کمی از تی‌شرت را برای آراستن ظاهر خود درون شلوار تا کنید.

ظاهر مرتب ژاپنی

رقیب ظاهر اسکاندیناوی، ظاهر ژاپنی است که در زمینه نئومینیمالیسم پیشگام است. این ظاهر خیابانی نوآر در یک ساختار جادار از الیاف باکیفیت درست شده است. شلوارک‌های کوتاه برمودا از پارچه کتان روستایی که خود به خود برای تابستان درست شده‌اند همراه با لباس کوتاه جعبه‌ای شکل یا یک پیراهن یقه گرد. همه چیز در مورد این ظاهر مربوط به خنک نگه داشتن با استفاده از پارچه سبک و شل است.

ترکیب کتان و پشم محلی و زمستانی شلوار بهترین انتخاب برای پاهای پهن و سپس مخروطی در قسمت زانو به پایین است. پاچه شلوار را با یک کتانی چرمی ساق بلند ببندید و یک تی‌شرت ساده سیاه هم بپوشید. یک اشتباه استایل اینجا می‌تواند اضافه کردن یک ردا یا کیمونو باشد. نسبت بالا تنه به پایین تنه باید در تضاد با هم باشد. از پیراهن تنگ‌تری استفاده کنید تا حس ساختار شما از بین نرود.

کلام آخر

از اینکه همه ظاهر خود را سیاه رنگ کنید نترسید. این ظاهری شیک، با استایل و نسبتاً محفوظ از خطا و شکست است. اما برای فرار از یکنواختی یا سوختن در تابستان نکاتی که در ادامه می‌آید به ظاهر خاموش شما یک صدا می‌دهد و شما را به راحتی باحال نمایش می‌دهد:

کفش: باید انتخاب رسمی‌تری داشته باشید. سراغ کتانی‌های سیاه با ساختار شبکه‌ای بروید یا از کتانی‌های طرح‌دار نظامی یا راه‌راه استفاده کنید. کتانی‌های با ظاهر متضاد و رنگارنگ شما را از مسیر سیاه پوش شدن دور می‌کند.

لوازم جانبی: برای شما ضروری هستند. کمربندهای بافتنی و دکمه سردست‌های سیاه بهتر است از جنس چرم باشند و در ادامه جواهرات برنجی یا نقره‌ای مثل: انگشتر، گردن‌بند و زنجیر نیز باید به ظاهر شما اضافه شوند. (۱ یا ۲ عدد از آنها را انتخاب کنید نه هر سه تای آنها را)

پارچه: جنس پارچه موقع تابستان بیشتر مهم می‌شود. وقتی می‌خواهید پیراهن‌های آستین بلند و بلیزر خرید کنید، پارچه‌های پنبه‌ای طبیعی و حتی کتان را انتخاب کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .