"/> چگونه با عینک طبی جذاب به نظر برسیم؟ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چگونه با عینک طبی جذاب به نظر برسیم؟

beec34d40193eff7741858c03eafd095

امروز ما یک پست خاص برای بانوان زیبایی که عینک می زنند؛ داریم.کمی احساس ناخوشایندی در مورد عینک زدنتان دارید؟اصلا نگران نباشید.در اینجا با چند فوت و فن آرایشی، عینکتان از بهترین لوازم جانبی تان خواهد بود.

.

به نظرتان عالی نیست؟ این ترفندهای شگفت انگیز آرایشی را امتحان کنید و با عینکتان جذاب به نظر برسید!

ناحیه ی زیر چشم ها را روشن کنید

اولین قدم به سمت آرایش عالی هنگام عینک زدن،گریم سیاهی زیر چشم است.از یک کانسیلر(محوکننده) که دو درجه از رنگ معمول پوستتان روشن تر است،برای روشن کردن این قسمت استفاده کنید. این باعث می شود سرحال به نظر برسید.اگر دوایر سیاه باقی ماندند،باید در ابتدا اصلاح کننده را تست کنید.از رنگ گلبهی آن که آبی تیره ی آن قسمت را خنثی می کند،استفاده کنید.حتی بعد از آن می توانید محوکننده ها را به کار گیرید.

از سایه چشم های تیره استفاده نکنید

هنگام استفاده از سایه ی چشم،به خاطر داشته باشید که رنگ های تیره چشم هایتان را خسته نشان خواهد داد.پس در عوض به دنبال رنگ های خنثی و روشن باشید.با این ترفند چشم هایتان برجسته و سرحال به نظر می رسد.شما می توانید از سایه چشم های درخشان که جلوه زیادی به چشم هایتان می دهند،استفاده کنید.

خط چشم را تنظیم کنید

خط چشم یک انتخاب خوب برای برجسته نمودن چشم هاست.هنگام استفاده از آن،ضخامت قاب عینک را در نظر بگیرید.اگر ضخیم است،خط چشمتان هم باید ضخیم باشد.خط چشم های نازک مناسب فریم های باریک و سبک هستند.این قانون ساده به شما بسیار کمک می کند و باعث می شود یک ظاهر متعادل داشته باشید.

به دنبال حجم دهنده باشید

هنگام خرید ریمل،نوع حجم دهنده اش را انتخاب کنید.شما به بلندی زیاد نیاز نخواهید داشت،زیرا ممکن است مژه ها به عینک برخورد کنند.حواستان به انواع پرپشت کننده باشد.با عینک های ذره بینی مژه ها حتی برجسته تر به نظر می رسند.تذکر:فرچه ی ریمل تان را تمیز کنید تا زوائد حذف شوند.این کار از به وجود آمدن انبوه مژه جلوگیری می کند.و در نهایت ریمل تان را با حرکات زیگ زاگی سریع استفاده کنید

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .