ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چند توصیه ساده برای پدیکور ناخن ها در منزل

e293f59f4ae0fed75a859fdf17db3e7b

شاید شما هم جزو آن دسته از خانم هایی هستید که برای رفتن به سالن و نشستن زیر دست پدیکوریست وقت ندارند. نگران نباشید، چون می توانید با رعایت این توصیه های ساده، این کار را در منزل انجام بدهید.از حمام شروع کنید

.

حمام شما می تواند نقش سونا را ایفا کند. بخاری که در آن جمع می شود، سبب نرم شدن لایه های مرده پوست پاها می شود. پس از شستن پاها از اسکراب لایه بردار استفاده کنید. اگر پایتان پینه بسته از کرم های پا استفاده کنید. اگر می خواهید پس از آن ناخن هایتان را لاک بزنید از روغن مرطوب کننده ناخن استفاده نمایید.

هفته ای یک بار این مراحل را تکرار کنید. اگر می خواهید پاشنه پاهایتان نرم بشوند، شب ها به آن کرم یا روغن پا بزنید و با جوراب به بستر بروید.

تا جای امکان از ناخن گیر استفاده نکنید

ناخن گیر اگر به درستی استفاده نشود می تواند پایتان را مجروح کند. اگر برای کوتاه کردن ناخن ها از ناخن گیر استفاده می کنید، مراقب باشید که ناخن را خیلی از ته کوتاه نکنید. اگر می توانید از سوهان استفاده کنید.

با دقت و با حوصله لاک بزنید

خیلی از خانم ها فکر می کنند باید لایه ضخیمی از لاک را در یک حرکت روی ناخن بزنند. در حالی که بهترین راه لاک زدن این است که ابتدا یک لایه نازک روی ناخن بزنید. دو دقیقه صبر کنید تا خشک بشود و سپس این کار را تکرار کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .