ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چند توصیه برای داشتن ابروهای زیبا

ac0239369a9f7bffa6ab3e8391443ad3

کلودیا کانلی، آرایشگر مستقر در لس آنجلس که در زمینه برداشتن ابرو تخصص دارد در گفتگو با خبرنگار Fashion Times بهترین روش برداشتن ابرو را ارایه کرده است.

.

چرا فرم ابرو تا این حد در زیبایی چهره نقش دارد؟

چشم و ابرو اولین اعضای صورت هستند که توجه را به خود جلب می کنند. داشتن ابروهایی مرتب و تمیز نشانه آراستگی است.

در گذشته چه مدل ابروهایی مد بود؟

ابروی باریک زمانی فوق العاده محبوب بود. اما زنانی که با پیروی از آن سبک ابروهایشان را سال ها باریک نگه داشته اند، حالا تاوان آن را می پردازند. چراکه پر کردن ابرو کار چندان ساده ای نیست.

طی چند سال اخیر، ابروهای باریک از مد افتاده و به جای آن ابروهای پر مد شده است. این مدل ابرو شما را جوانتر نشان می دهد. نحوه حالت بخشیدن به ابروها به استخوان بندی صورت هر شخص بستگی دارد. به همین دلیل نباید بی توجه به فرم صورت از یک سبک مد خاص پیروی کنید.

برای ترمیم ابروهای آسیب دیده چه باید کرد؟

بهترین کار استفاده از ترکیباتی است که با تحریک فولیکول های مو به رشد موها کمک می کند. من در خانم هایی که Revitalash یا Latisse استفاده می کنند، تغییرات مثبت زیادی را مشاهده کرده ام. هرچند که این مواد الزاما برای ابروها ساخته نشده اند. پر کردن ابروها ممکن است ماه ها یا حتی یک یا دو سال طول بکشد. به همین دلیل نباید ناامید بشوید. تا آن زمان با استفاده از مداد ابرو ظاهر ابروهایتان را پرتر نشان بدهید.

اگر ابروهایمان بیش از حد پر یا به هم پیوسته باشد ولی آن را دوست نداشته باشیم چه؟

این مشکل به سادگی رفع می شود. هر چقدر ابرو پرتر باشد، بهتر شکل می گیرد. مشکل اینجاست که مجبورید زودتر از خانم های دیگر به آرایشگر مراجعه کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .