ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چند ترفند آرایشی که تا به حال کسی به شما نگفته است

a01253be6ea05e1e8a72b1a2a0636467
با چند نکته ظریف که به شما یاد می دهیم خواهید دید که خیلی کار سختی نخواهد بود که آرایش زیبایی داشته باشید.

.

 ویژگی این دستورات این است که لازم نیست خیلی وقت پای آینه صرف کنید.و خواهید دید که آرایش کردن نه تنها کار وقت گیری نیست بلکه ساده و لذت بخش است.امیدواریم که از یاد گرفتن این نکات لذت ببرید.

ترفند استفاده از قاشق پلاستیکی

از یک قاشق پلاستیکی برای استعمال ریمل برای مژه های پایینی خود کمک بگیرید تا هیچ سایه ای روی صورتتان ودر زیر چشمانتان نماند.همچنین این کار باعث می شود تا لایه کلفت تری از ریمل روی مژه های شما تشکیل شود.

ترفند انتخاب رژگونه مناسب با نوع صورت

برای زدن رژگونه در ابتدا باید نوع صورت خود را در نظر بگیرید.رژگونه نه تنها به صورت شما رنگ میدهد بلکه همچنین باعث برجسته نشان دادن خطهای گونه نیزمی گردد.

ترفند استفاده از چسب زخم

این ماده غیر عادی زیبایی که از جعبه کمکهای اولیه الهام گرفته شده است باعث می شود تا شما خط چشم و سایه زیباتری را روی چشمان خود اعمال کنید.بخصوص وقتی که می خواهید سایه های خیلی تیره بزنید.

ترفند تشخیص مناطق زیر چشم

خیلی از ما تمایل داریم که با یک لایه کرم ناحیه زیر چشممان را بپوشانیم اما در واقع برای پوشاندن سطح زیر چشم بهتر است که چینها را های لایت کرده و سپس یک سایه تیره تر در منطقه پف کرده چشم بکار برید.

ترفند های لایت چشمها

محلهای های لایت بخصوص وقتی که میخواهید یک آرایش زیبا و طبیعی داشته باشید خیلی مهم است.رنگهای روشنتر باید در قسمتهای داخلی چشم مابین دو چشم و درست زیر استخوان ابرو استفاده گردد.

ترفند انباشته شدن تیوپهای ریمل

بیایید با این قضیه روبرو شویم.این اتفاق خیلی در مورد تیوپهای ریمل می افتد و مشکل دقیقا این جاست که خیلی به سرعت خشک می شوند و جلوه بدی بر روی مژهای شما اعمال می کنند.پیشنهاد ما به شما این است که داخل آنها یک دو قطره از هر نوع قطره چشمی که می خواهید بریزید و سپس با میله آن را بهم بزنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .