ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

چرا دنیای فشن به الکساندرو میشل در کمپانی گوچی افتخار می‌کند؟

dee4183b3eece6f1f1fda5b7115d2824
الکساندرو میشل ” Alessandro-Michele ” به عنوان طراح برتر بین‌المللی سال، در مراسم مد بریتانیا (British Fashion Awards) انتخاب شد.

.

میشل از ژانویه سال ۲۰۱۵ به عنوان مدیر کمپانی بزرگ Gucci انتخاب شد و در این مدت کوتاه ۵ نمایش برای برند Gucci برگزار کرد؛ ۳ اجرای لباس زنان و ۲ اجرای مردان. این همان چیزی بود که عامل تاثیر گذاری‌اش در صنعت مد و لباس شد و به عنوان مدیر خلاق شناخته شد.

در کمتر از یک سال، میشل تصور جدیدی از برند Gucci در نگاه مردم ایجاد کرد و همگان از این برند با زیبایی، دید و نگرشی متفاوت یاد می‌کردند. او مجدد Gucci را به راس موضوعات مورد بحث دنیای فشن برگرداند و نشان برتر مراسم نسل جدید طراحی در شهر میلان را دریافت کرد. ویژگی نمایش‌های Gucci این بود که یک اجرای ناگهانی و پر ریسک را به معرض نمایش بینند‌ه‌ها می‌گذاشت؛ با این حال، میشل به جای لباس‌های براق و چسبان، کلاه‌های حبابی، کت‌ مادربزرگ و جعبه‌های زیورآلاتی را معرفی کرد.

اثرات این تغییرات، بسیار عمیق بود: در ابتدا، متخصصان مد و فشن بسیاری روی این برند سرمایه‌گذاری کردند و نتیجه آن ازدحام جمعیت در فروشگاه‌های Gucci شهر میلان، در هفته‌های مد مردان و زنان بود. سپس با استقبال جالبی از سوی ستارگان و بازیگران مواجه شد. از Dakota Johnson گرفته تا Gia Coppola که برای پوشیدن لباس‌ها و زیورآلات جدید، صف تشکیل دادند. بنا به گفته ” گروه کرینگ”، از زمان حضور الکساندرو میشل، فروش Gucci به میزان کم، اما پراهمیت ۴ درصدی فروش، تا تابستان ۲۰۱۵ رسید. اما تحول اصلی، تغییراتی بود که آنها در طرح‌های جدید خود ایجاد کردند، طرح‌هایی همچون چهارخانه‌ای و چین‌داری که روی لباس‌ها استفاده می‌کنند. همچنین خود میشل تاثیرات فراوانی روی طراحان جدید برجای گذاشت و به همه آموخت که توجه به جزئیات چقدر می‌توان باعث پیشرفت کار شود. او نشان داد که داشتن سه عامل شخصیت، استقلال و تنوع در کار مد و لباس رمز پیروزی می‌باشد.

 جالب است بدانید قبل از اینکه میشل به مقام ریاست Gucci برسد ۱۳ سال برای این کمپانی کار می‌کرد. او یک طراح لباس فوق‌العاده خلاق است و به همراه Céline’s Phoebe Philo دلایل پیشرفت دنیای فشن در چند سال اخیر به حساب می‌آیند. میشل یک طراح و هنرمند واقعی است، کسی که در کارش آرامش خاصی دارد و چیزی را که بر زبان می‌آورد، با هنر و فلسفه می‌آمیزد و از آنها برای طرح‌های خود استفاده می‌کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .