ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پیوند جدید لئوناردو دی کاپریو!

koshaly.com_leo-1-1-167

از سال ۱۳۹۳ به بعد لئوناردو دی کاپریو وارد یک رابطه جدید شده. آیا این رابطه با یک خانم مو طلایی زیبا است؟ متاسفانه حدس شما اشتباه است. به نظر می‌رسد لئوناردو بیشترین تعهدش را به یک جفت کفش مورد علاقه‌اش دارد.

کفش راحتی

یک جفت کفش راحتی٬ دقیق‌تر بگوییم یک جفت کفش راحتی سوراخ‌دار. اگر در چند سال اخیر به عکس‌های منتشر شده از دیکاپریو در کوچه و خیابان توجه کرده باشید شما به دفعات این کفش را با او دیده‌اید. او همیشه و همه‌جا این کفش‌ها را استفاده می‌کند و برایش چیز دیگری اهمیت ندارد. و حتی با آن دوچرخه سواری هم می‌کند.

کمی دقیق‌تر و از نزدیک نگاه کنیم

در تمامی لحظات و عکس‌های منتشر شده از او به جز در مواقع فیلم‌برداری و مراسم‌های مربوط به فیلم‌ها او از این کفش استفاده می‌کند.

خوش‌بختانه با توجه به ریز بینی خبرنگاران٬ ما می‌دانیم که لئوناردو دی کاپریو از چه کفشی استفاده می‌کند. این کفش راحتی فرانسوی ساخته‌ی کمپانی ریویِراس(Rivieras) بوده و بر خلاف کفش‌های دیگر ستاره‌های هالیوود قیمت مناسبی دارد. قیمت این کفش حدود ۶۸ دلار آمریکا است.

این‌طور که پیداست با پول کمی می‌توانید مانند ستاره‌های هالیوود زندگی کنید. یا حداقل به پاهایتان این شانس را بدهید. حتی اگر روز پر دردسری را سپری کنید این حس با شما هست که پاهایتان را کفش هالیوودی‌ها کرده‌اید. موضوع علاقهی او به این کفش ساده‌است اما بخش جالب این‌جاست که بدانید این همه وفاداری به یک کفش را از فردی می‌بینید که در طول این مدت ۸ نامزد داشته و گویا فقط رابطه‌اش با کفشش با دوام است.

شاید شما هیچ وقت نتوانید با یک مدل ویکتوریا سکرت(Victoria’s Secret) قرار ملاقات بگذارید اما با کمتر از ۷۰ دلار می‌توانید مانند مردی که این کار را می‌کند٬ لباس بپوشید.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .