ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پیشنهاد هایی برای خرید کتانی

koshaly.com_snk-2-1-1-1107

اگر هفته‌ای وجود داشته باشد که شما بتوانید قفسه‌ی کفش‌های خود را پر از کفش‌های کتانی جدید بکنید این هفته بهترین فرصت مناسب است.

اینجا تعدادی از محصولات تازه به بازار روانه شده داریم که در کانون توجه قرارگرفته و نظر اکثریت مردم را به خودش جلب کرده است که از آن‌ها می‌توان به جفتی از کتانی‌های جردن s۱۱ (Jordan ۱۱s) و کتانی‌های کم‌فروغ‌تر هیروشی فوجیوارو Hiroshi Fujiwara طراحی‌شده توسط شرکت نایک اشاره کرد؛ اما الماس‌های واقعی جفت‌هایی هستند که به‌احتمال‌زیاد پایین‌تر از رادار مشتریان پرواز می‌کنند (کمتر موردتوجه هستند) مانند یک جفت از جیرهای آدیداس سامباس (Adidas Sambas) و یک شریک غول کفش‌های کتانی کانادایی که در حال ارتقای همکاری با آدیداس است؛ و همه‌ی آن‌ها محصولات خود را هم‌زمان روانه بازار نمودند، بنابراین تصمیم خودتان را همین حالا بگیرید و آماده شوید برای زمانی که شکار آغاز می‌شود.

Nike x Fragment Design Zoom Tennis Classic AC White

هیروشی فوجیوارو دوباره با نایک برگشته و این بار نقطه نظرات منحصربه‌فرد خودش را در نایک تنیس کلاسیک بکار برده است و از طرح چرم نقش برجسته سوسمار و یک دبلیو (W) در روی پاشنه این کتانی استفاده کرده است. طرفداران فوجیوارو توسط این جفت کتانی سبک و سریع جذب شدند و بنابراین اگر خیال داشتن این کفش شمارا غلغلک می‌دهد الآن زمانش فرارسیده که آن را بخرید.

قیمت: ۱۶۴ دلار

Nike x Fragment Design Zoom Tennis Classic AC Black

جفت سیاه این کتانی در آخر هفته هیروشی فوجیوارو ظاهری شبیه به چرم کروکدیل در قسمت بالایی کفش و یک بی (B) حکاکی شده بر روی پاشنه را دارد. اگرچه جفت سیاه این کتانی در زمستان بیشتر از جفت سفیدش کار شمارا راه می‌اندازد اما باید معترف بود هردوی آن‌ها بی‌نهایت جذاب برای خریدن و پوشیدن هستند.

قیمت: ۱۶۴ دلار

Nike Air Foamposite Pro Hyper Cobalt

کتانی‌های اینستنت کلاسیک (instant classic) پنی هاردوای (Penny Hardaway) یک شبح فوق‌العاده محبوب علی‌الخصوص در بازارهای مناطق شهری است. در این کفش به رنگ کبالت سیر، علی‌رغم استفاده از فومپوزیت در قسمت بالایی، حجم کمی به‌کل ساختار کفش داده، اگرچه ممکن است به نظر آید که این جفت از کتانی بدرد هرکسی نخورد اما رنگ تیره این کتانی زمانی که برق متالیک آن برخلاف رنگ دریافتی آن با هر قدمی که برداشته می‌شود موردتوجه قرار می‌گیرد.

قیمت: ۲۳۰ دلار

Greats Royale “Flight Pack”

روند صعودی و خارق‌العاده، مأموریت ارائه کتانی‌های ساخت ایتالیا باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه با استفاده از کتانی‌های فلایت پک (Flight Pack) است. ترکیب سه‌گانه‌ای طراحی این کتانی‌ها الهام گرفته‌شده از کتانی‌های MA-۱ bombers است. ساتن، کامو (پارچه‌های مورداستفاده برای استتار) (camo) و عناصر به رنگ نارنجی باهم ترکیب‌شده‌اند تا یک مجموعه‌ی رنگی کلاسیکی را به وجود آورند.

قیمت: ۱۷۹ دلار

Adidas Samoa “Pigskin” Mint

نهضت آدیداس برای به‌روز کردن تمام کلاسیک‌های خود ادامه دارد و این بار توسط لوکس کردن سامبا. در این نسخه نعنایی قسمت بالای کفش از جنس توپ فوتبالی است و این طراحی دوباره حس طراوت و تازگی به این کتانی‌ها بخشیده است.

قیمت: ۱۳۰دلار

Adidas Samoa “Pigskin” red

اگر شما دنبال چیزی خارق‌العاده و برجسته‌تر از یک کفش کتانی چرم جیر به رنگ سبز روشن می‌گردید، گزینه‌ی مدنظر شما نسخه‌ی آدیداس سامبا به‌روز شده می‌تواند باشد که تضمین می‌کند هر توجهی رو به سمت شما جلب می‌کند. این رنگ قرمز یکرنگ قرمز پرحرارت و انرژی است که این کفش کتانی را تبدیل به یک انتخاب درست برای کسانی که به دنبال جلب‌توجه دیگران هستند کرده است و این گزینه برای این‌گونه افراد پیشنهاد می‌شود.

قیمت: ۱۳۰دلار

Air Jordan ۱۱ Low “Metallic Gold”

جردن ۱۱ (Jordan ۱۱) یکی از محبوب‌ترین مدل‌های جردن در تاریخ هست و طراحی این کفش تنها راه برای اضافه کردن خطی به رنگ طلایی به یک کتانی است. انگشت خودتان را برای کلیک کردن آماده کنید زیرا به‌زودی فروش این کتانی آغاز می‌شود.

قیمت: ۱۷۰دلار

Adidas x Livestock “Rhythm” Samba

برای نسخه به‌روز متفاوتی از سامبا، به‌ظاهر مجموعه‌های لایو استوک (Livestock) یک جیر با انعطاف بالا، راه‌راه‌های رنگی و با تخت کفش ساده و شفاف وجود دارد. این عناصر باهم واقعاً یک ظاهر منحصربه‌فرد و ویژه‌ای بر اساس تفکرات افسانه‌ای سامبا بر مبنای مزایای بیشتر و تمرکز بر ورزش می‌دهد.

قیمت: ۱۱۰دلار

Adidas x Livestock “Rhythm” Pure Boost PK ZG

لایو استوک یک موسسه حقیقی است و زمانی به وجود آمد تا پیام گسترش کفش‌های کتانی را در سراسر کانادا ابلاغ کند و همکاری جزئی آن‌ها با آدیداس حرکت و مأموریت بعدی آن‌ها است. این محصولات ارتقا یافته را از دست ندهید با بازی با ترکیبات از رنگ‌های مختلف و پارچه، این برند یک بعد جدیدی به کفش‌های کتانی بخشیده که این مورد این محصول را جذاب و قابل‌درک می‌کند.

قیمت: ۱۴۰دلار

Diadora x UBIQ N.۹۰۰۰ “Red Ribbon”

برند ایتالیایی دیادورا همیشه با چالش انتظارات مواجه هست علی‌الخصوص از زمانی که به یک برند باکیفیت تبدیل‌شده است و ما باید کفش‌های کتانی درخواستی‌مان را از این برند انتظار داشته باشیم این هفته‌ای برند با فروشگاه کفش کتانی UBIQ فیلادلفیا توسط یک نسخه فوق‌العاده‌ای از N.۹۰۰۰ لینک می‌خورد. این محصول یک مجموعه رنگارنگ و قابل‌توجه ای از ترکیب ایتالیا و فیلادلفیا را باهم به ارمغان می‌آورد.

قیمت: ۲۰۰دلار

Vans x WTAPS Era “Anaconda”

برندهای کمی وجود دارند که تعادلی از انواع کفش‌ها را مانند برند ونس در خود داشته باشند و این هفته احساس ترکیب با اسکیت WTAPS را خواهیم داشت که نتیجه‌اش در ۱۰ مورد از این مجموعه‌ی کفش‌ها وجود دارد؛ اما موارد برجسته‌ی این مجموعه، سه‌گانه‌ای از نقش برجسته‌ی طرح پوست مار هستند. رنگ سفید، سیاه و آبی این جفت‌های هماهنگ یک سادگی کلاسیکی همراه با تا حدودی ظاهر موردپسند به لطف رویه‌ی جذاب این کفش القا می‌کند

قیمت: ۱۵۰دلار

Air Jordan ۱ AJKO Navy

معمولاً کتانی‌های برزنتی نسخه‌ی Air Jordan ۱, the AKJO دست‌کم گرفته‌شده‌اند حالا این کتانی‌ها بافت متفاوتی را با این جفت شبیه به کفش‌های نیروی دریایی و ویژگی‌های ظاهری و باطنی آن تجربه کرده است. اگرچه تا آخر این هفته پیشرفت این محصول کندتر از سایر تولیدات عرضه‌شده از نایک را خواهد داشت اما به‌هیچ‌وجه شمارا دل سرد نخواهد کرد و شایستگی این را خواهند داشت تا جایی در میان قفسه‌ی کفش‌های شما داشته باشند.

قیمت: ۱۴۰دلار

New Balance x Ball and Buck ۵۸۵ “Sporting Gentleman”

برند Ball and Buck’s برای تعادل در مجموعه محبوب پوشاک خود چه چیزی را کم دارد؟ قطعاً یک‌چیز خاص همراه باظرافت و زیبایی –آن‌ها از چیزی بیش از طبیعت محدود خودساخته شده‌اند و چیزی بیشتر از چند دلار را عاید فروشندگان خوش‌شانسی می‌کنند که به این جفت از کفش‌های کتانی دسترسی داشته باشند. تلاش خودتان را برای دستیابی به ۵۰۰ عدد از این نسخه محدود را بکنید و تصمیم بگیرید که شایسته‌تر است که این کتانی‌های بارزش و گران‌بها را بپوشید یا در دستتان بگیرید!

قیمت: ۲۳۸ دلار

Adidas Yeezy ۳۵۰ Boost Infant

اگر شما می‌خواهید یک شخصیت بسازید، باید کودک خود را در خط کتانی‌های خودش نگه‌دارید؛ اما اگر این کار را برای خودتان انجام می‌دهید برای یک رقابت برای خرج کردن ۱۳۰ دلار برای هر کفش کتانی برای هر دو ماه آماده کنید. (زیرا مشکلات کوچک خیلی سریع خودشان را نشان می‌دهند). نسخه‌ی اولیه Yeezy Boost ۳۵۰ قرار است در ۳۵۰ رنگ عرضه شود. برنامه‌های مورد تائید آدیداس را چک کنید و محصول و فروشگاه مدنظر خودتان را انتخاب کنید.

قیمت: ۱۳۰ دلار

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .