"/> پیراهن های ساده را با بلوزهای جلب توجه کننده جایگزین کنیم | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پیراهن های ساده را با بلوزهای جلب توجه کننده جایگزین کنیم

۸۱۶ecbdccb9f359dffd91063ea9add06

پیراهن ها، یکی از کالاهای اساسی مُد هستند که باید بخشی از کمد هر خانمی باشند. پیراهن ها، در بسیاری از طرح ها، سبک ها و رنگ های متنوع یافت می شوند،

.

و اگرچه که ممکن است سبک های کلاسیک و ساده را ترجیح دهید، اما حالا زمان آن رسیده است که آنها را با بلوزهای جلب توجه کننده جایگزین کنید.

بلوزهای جلب توجه کننده، بخشی از هر مجموعه لباسِ امسال خواهند بود و قطعا طرح های زیادی برای انتخاب از میان آنها وجود خواهد داشت. از پیراهن های دکمه دار با گلدوزی ها یا الگوهای مختلف، تا بلوزهای مختلف با طرح ها، آستین های کلوش، رنگ های جلب توجه کننده و غیره، برای هر سلیقه ای، بلوز وجود دارد. در ادامه، کوشالی چندین ایده ی ست لباس مختلف را از وبلاگ نویسان مُد مورد علاقه ی شما گردآوری کرده است  تا به شما نشان دهد که می توانید در مناسبتهای مختلف، بلوزهای جلب توجه کننده بپوشید. بیایید آنها را بررسی کنیم!

قطعا بلوزهای جلب توجه کننده ی بسیاری برای انتخاب وجود دارند و می توانند بخشی از ست های لباس متنوع شما بشوند. آنها را با شلوار جین، شلوار چسب، شلوار دامنی، شلوار دم پا یا با انواع مختلفی از دامن ها بپوشید. هر لباس پایین تنه ای که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که آنهایی که رنگی هستند را انتخاب می کنید، زیرا بلوز است که جلب توجه می کند. همچنین نیازی به گردنبند نیست، زیرا الگو یا سبک بلوز، نیازی به آن ندارد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .